Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį pdf, epub, mobi

Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį | Adam Grant

Atsisiųsti knygą Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vaga

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9785415024568


 • Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį.pdf
  Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį.epub
  Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį.mobi


  Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį aprašymas

  Aprašymas

  Adamas Grantas – pavyzdys savo kartos aktyviajai visuomenei: kūrybingas, konkurencingas lyderis, vadinamas „savo srities stebukladariu“. Jo verslo psichologijos konsultacijomis naudojasi tokie grandai kaip „Google“, „Johnsons & Johnsons“m „Disney Pixar“, „New York Times“ ir daugelis kitų.

  „Įprasta manyti, kad vieni žmonės kūrybingi iš prigimties, o kiti – didžioji dauguma – retai pasižymi originaliomis mintimis. Kai kurie gimsta būti vadovais, o likusieji – sekėjais. Kai kurie geba daryti rimtą poveikį, bet dauguma – ne. Knygoje “Originalai” autorius šias prielaidas griauna. Jis įrodo, kad visi galime pažadinti savo originalumą. Atskleidžia, kaip atskirti išties originalias idėjas ir numatyti, kurios iš jų pasiteisins. Paaiškina, kada pasikliauti nuojauta, o kada – kitais. Parodo, kaip tapti geresniais tėvais, ugdant vaikų originalumą, ir geresniais vadovais, skatinant minčių įvairovę, o ne panašumą.“

  Sheryl Sandberg, „Facebook“ generalinė administracijos direktorė ir „Leanin.Org“ steigėja

  Knyga “Originalai: kaip nesitaikstantys su taisyklėmis keičia pasaulį” įtraukta į Richardo Bransono geriausių gyvenimo knygų sąrašą.

  Iš anglų kalbos vertė Marija Bogušytė

  Turinys

  Turinys

  Pratarmė. Sheryl Sandberg / 9

  1. Kūrybinė destrukcija / 13

  Rizikingasis kelias prieš srovę

  2. Akli išradėjai ir vienakiai investuotojai / 43

  Menas ir mokslas atpažinti originalias idėjas

  3. Ant bedugnės krašto / 78

  Sakyti valdžiai tiesą

  4. Skubėti kvaila / 109

  Laiko planavimas, strateginis delsimas ir nenaudinga pionieriaus padėtis

  5. Aukso vidurys ir Trojos arklys / 132

  Kaip kurti ir išlaikyti sąjungas

  6. Tikslingai pasipriešinti / 166

  Kaip broliai ir seserys, tėvai ir mokytojai skatina originalumą

  7. Permąstyti grupinį mąstymą / 196

  Tvirtų principų, kultų ir velnio advokatų mitai

  8. Kaip sudrebinti laivą, išlaikant jo stabilumą / 23

  Nerimo, apatijos, prieštaringų jausmų ir pykčio valdymas

  Efektyvūs veiksmai / 259

  Padėka / 279

  Nuorodos / 283

  Pratarmė

  Pratarmė

  SHERYL SANDBERG, “Facebook” generalinė administracijos direktorė ir “Leanln.Org” steigėja

  Adamas Grantas puikiai tinka knygai apie originalus rašyti, nes ir pats yra be galo originalus.

  Jis – nepaprastai gabus tyrėjas, entuziastingai tyrinėjantis žmonių motyvavimo mokslą, laužantis mitus ir atskleidžiantis tiesą. Jis – kompetentingas optimistas, besidalijantis įžvalgomis ir patarimais, kaip mes visi – namie, darbe ir bendruomenėse -galime pagerinti pasaulį. Jis – atsidavęs draugas, įkvepiantis mane tikėti savimi ir padedantis suprasti, kaip sėkmingai apginti savo idėjas.

  Adamas – vienas svarbiausių žmonių mano gyvenime. Šia nuostabia knyga jis apšvies, įkvėps, palaikys ir jus.

  Mitų laužytojas

  Įprasta manyti, kad vieni žmonės kūrybingi iš prigimties, o kiti – didžioji dauguma – retai pasižymi originaliomis mintimis. Kai kurie gimsta būti vadovais, o likusieji – sekėjais. Kai kurie geba daryti rimtą poveikį, bet dauguma – ne.

  Knygoje Originalai Adamas šias prielaidas griauna.

  Jis įrodo, kad visi galime pažadinti savo originalumą. Atskleidžia, kaip atskirti išties originalias idėjas ir numatyti, kurios iš jų pasiteisins. Paaiškina, kada pasikliauti nuojauta, o kada – kitais. Parodo, kaip tapti geresniais tėvais, ugdant vaikų originalumą, ir geresniais vadovais, skatinant minčių įvairovę, o ne panašumą.

  Skaitydama šią knygą, supratau, kad didūs kūrėjai nebūtinai turi aukščiausio lygio kompetenciją, bet jie visi siekia kuo platesnio akiračio. Supratau, kad dažniausiai sėkmę pasiekiame ne pirmaudami, o kantriai laukdami tinkamo momento. Be to, savo didžiai nuostabai, sužinojau, kad atidėliojimas gali būti naudingas. Visi, kuriems teko su manimi dirbti, žino, kaip nemėgstu palikti darbų paskutinei minutei, kad manau, jog visko, ką galima padaryti, reikia imtis tuoj pat. Markas Zuckerbergas ir daugelis kitų labai džiaugsis, jei išmoksiu nuslopinti tą nenumaldomą po-reikį viską užbaigti kuo anksčiau, ir, kaip teigia Adamas, galbūt tai man ir mano komandoms padės pasiekti geresnių rezultatų.

  Kompetentingas optimistas

  Kasdien susiduriame ir su dalykais, kurie mums patinka, ir su tokiais, kuriuos reikia pakeisti. Mėgstami dalykai mus džiugina. Nepatinkantys – kursto troškimą keisti pasaulį, pageidautina -į gera. Bet keisti giliai įsišaknijusius įsitikinimus ir elgseną baugu. Pasiekti realių pokyčių, rodos, neįmanoma, tad susitaikome su esama padėtimi. Vis dėlto, drįstame suabejoti: ar vienas žmogus gali ką nors pakeisti? O užplūdus entuziazmui dingteli: gal tas žmogus galėčiau būti aš?

  Adamas skambiai atsako – taip. Šia knyga jis įrodo, kad kiekvienas galime kovoti už idėjas, kurias įgyvendinus, mus supantis pasaulis taptų geresnis.

  Draugas

  Su Adamu susipažinau tada, kai pirmoji jo knyga Give and Take ėmė kelti bruzdesį Silicio slėnyje. Perskaičiau ją ir kaipmat puoliau cituoti visiems, kas tik klausėsi. Adamas – ne tik talentingas tyrėjas, bet ir gabus mokytojas bei pasakotojas, sudėtingas idėjas mokantis išdėstyti paprastai ir aiškiai.

  Mano vyras pakvietė Adamą pasakyti kalbą jo darbo komandai, o paskui atsivedė jį vakarienės. Supratome, kad Adamas -ir ypatingas rašytojas, ir nepaprasta asmenybė. Jo žinios kone enciklopedinės, o energija užkrečianti. Pasikalbėjome, kokią naudą jo tyrimai duotų diskusijoms apie lytis, ir pradėjome dirbti kartu. Nuo to laiko vykdome mokslinius tyrimus ir rašome straipsnius, susijusius su moterimis ir darbu. Išsamios jo analizės ir įsipareigojimas siekti lygybės organizacijai „Leanln.Org” davė nepaprastai daug naudos.

  Kasmet „Facebook” suburia draugėn komandas iš viso pasaulio, 2015 m. pakviečiau Adamą sakyti pagrindinę kalbą. Visus apstulbino jo išmintis ir humoras. Net ir po keleto mėnesių komandos vis dar kalba apie jo įžvalgas ir vadovaujasi jo patarimais.

  Mudu su Adamu tapome draugais. Kai netikėtai patyriau tragediją ir netekau vyro, Adamas, kaip geriausias draugas, ištiesė man pagalbos ranką. Į baisiausias akimirkas mano gyvenime jis reagavo taip, kaip reaguoja į viską: pasitelkdamas neprilygstamą psichologijos suvokimą ir rodydamas begalinį kilnumą. Kai jau maniau, kad niekada neatsitiesiu, jis perskrido per visą šalį ir pasakė, ką daryti, kad atgaučiau dvasines ir fizines jėgas. Kai skausmas varė į neviltį, jis padėjo rasti atsakymus ten, kur maniau, jų nebėra. Kai reikėjo peties išsiverkti, jis visada buvo šalia.

  Pačia nuoširdžiausia prasme draugas yra tas, kuris tiki, kad gali daugiau, nei manai, kuris padeda tau būti kiek įmanoma geresniam. Ši knyga ypatinga tuo, kad Adamas tampa tokiu draugu visiems, kas ją skaito. Jis dosniai dalija patarimus, kaip įveikti abejones ir baimes, kaip pasisakyti, siūlyti idėjas ir ieškoti sąjungininkų pačiose netikėčiausiose vietose. Moko, kaip suvaldyti nerimą, nukreipti pyktį, iš savo silpnybių pasisemti stiprybės, įveikti kliūtis ir suteikti vilties kitiems.

  “Originalai” – viena reikšmingiausių ir įdomiausių knygų, kokias esu skaičiusi, kupina staigmenų ir efektingų idėjų. Gali būti, kad ji ne tik pakeis jūsų požiūrį į pasaulį, bet ir jūsų gyvenimo būdą. Labai tikėtina, kad ji įkvėps jus pakeisti savo pasaulį.

  Leave a Reply