Orlanda pdf, epub, mobi

Orlanda | Jacqueline Harpman

Atsisiųsti knygą Orlanda pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Žara

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 364
 • ISBN ar kodas: 9789986343202


 • Orlanda.pdf
  Orlanda.epub
  Orlanda.mobi


  Orlanda pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Orlanda pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Orlanda knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Orlanda pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Orlanda aprašymas

  Aprašymas

  Jacqueline Harpman (Žaklina Harpman, 1929-2012) – belgų rašytoja, psichoterapeutė, sukūrusi daug puikių romanų, pelniusių skaitytojų ir kritikų palankumą, gausiai verčiamų į kitas kalbas. Autorės specialybė darė įtaką jos kūrybai. Skaitytojus žavi jos mokėjimas įsiskverbti į žmonių sielas, lakios vaizduotės padedamai kurti neįtikėtinas situacijas, tikrovę paversti fantasmagorija.

  „Orlandos” temą J. Harpman „pasiskolino” iš anglų rašytojos V. Vulf, tik rutuliojo ją savaip. Jos žaidimas „aš-jis-ji” – be galo jdomus. Net žymioji V. Vulf vargu ar įsižeistų dėl tokio maskarado, parodijuojančio jos Orlandą taip linksmai ir sumaniai, kad autorės įžūlumas tiesiog žavi.

  Kas bent kartą nesvajojo pabūti kitu žmogumi?

  „Orlandos” veikėjai autorė tokią galimybę suteikia.

  Protinga, savo darbą mėgstanti literatūros dėstytoja net įsivaizduoti negalėjo, kad jai nutiks toks dalykas: sėdėdama kavinėje ir skaitydama V. Vulf „Orlandą”, ji nė nepajuto, kaip pusė jos „aš”, vyriškoji sielos dalis, kurią griežtai auklėta Alina visada tramdė, paliko ją, persikėlė į gražų jaunuolį ir ėmė gyventi tokį gyvenimą, kokio drovi, santūri moteris niekada nebūtų sau leidusi.

  Iš prancūzų kalbos vertė Stasė Banionytė

  Leave a Reply