Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9789955164067 • Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis.pdf
  Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis.epub
  Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis.mobi


  Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis aprašymas

  Aprašymas

  Nuotykių apysakos Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis”herojus Oskaras gauna galimybę nukeliauti laiko mašina 500 metų atgal į praeitį.

  Neplanuotai kelionė užsitęsė. Atsidūręs viduramžių Niurnberge mažasis keliautojas netikėtai tapo painios ir paslaptingos istorijos dalyviu.

  Kvapą gniaužiantis nuotykis vos nesibaigė gana liūdnai, tačiau sumanumo ir nuoširdžių draugų dėka visi pavojai buvo įveikti.

  Ko Oskaras labiausiai pasigedo atsidūręs praeityje? Kas jį ypač sukrėtė ir kodėl jis labai troško sugrįžti į dvidešimt pirmąjį amžių?

  Užvertę paskutinį knygos “Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis” puslapį, žinosite visus atsakymus.

  Oskaras ir dingusių vaikų paslaptis” – antroji knyga apie oskarą. Pirmoji knyga apie Oskarą – “Oskaras ir vaikų gaujos paslaptis”.

  Iš vokiečių kalbos vertė Valda Kropienė

  Leave a Reply