Pabaigos jausmas pdf, epub, mobi

Pabaigos jausmas | Julian Barnes

Atsisiųsti knygą Pabaigos jausmas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 978995523714 • Pabaigos jausmas.pdf
  Pabaigos jausmas.epub
  Pabaigos jausmas.mobi


  Pabaigos jausmas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pabaigos jausmas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pabaigos jausmas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pabaigos jausmas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pabaigos jausmas aprašymas

  Aprašymas

  Romanas “Pabaigos jausmas” – istorija apie tai, kaip žmonės veikia vieni kitų likimus, prisiminimai sužadina pamirštus jausmus, o nuomonė apie senus pažįstamus po daugelio metų ūmai pasikeičia.

  Tonis Vebsteris ir du jo draugai Adrianą Finą sutinka dar mokydamiesi mokykloje. Ištroškę sekso ir knygų, išsiskiriantys pretenzingumu, tik jiems suprantamais akibrokštais bei sąmoju, vaikinai drauge baigia mokslus. Adrianas gal kiek rimtesnis nei kiti, gal protingesnis, bet visi keturi prisiekia amžiną draugystę.
  Dabar Tonis sulaukęs garbaus amžiaus. Praeityje liko karjera, iširusi santuoka, taikios skyrybos. Jis tikras, kad niekada nenorėjo nieko įskaudinti. Tačiau atmintis netobula. Ji visada pasirengusi pateikti staigmenų. Jos prasideda Toniui gavus laišką iš advokatų kontoros.

  “Sumaniai suregztas pasakojimas, kuriame juntama ne tik įtampa, bet ir žmogaus psichologijos, moralės, emocijų aidas <...> sąmojingai tapomas šiuolaikinio Londono paveikslas, marginamas ankstyvojo šeštojo dešimtmečio gyvenimo normų prisiminimais. Žingsnis po žingsnio atskleidžiama pasibaisėtina tiesa apie kerštą, beveik atsitiktinę nelaimę ir sąžinę, kankinamai geliančią gyvenimo pabaigoje.”
  Sunday Times

  “Liūdnas, tačiau įtikinamas pasakojimas. Romanas “Pabaigos jausmas” atskleidžia, kaip mes manipuliuojame praeitimi – perkuriame, tiksliname, o kartais tiesiog ištriname įvykius…”
  Vogue

  “Dažnas šiurpą keliantis klausimas – ar esu tas, kuo deduosi esąs? – pasirodo esąs filosofinis <…>. Julianas Barnesas atskleidžia paslaptį – esame nepatikimi istorijų pasakotojai, mūsų atminties tikslumas kelia abejonių.”
  The Boston Globe

  Vertė Nijolė Regina Chijenienė

  Leave a Reply