Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis pdf, epub, mobi

Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis | Joe Vitale

Atsisiųsti knygą Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786090103340 • Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis.pdf
  Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis.epub
  Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis.mobi


  Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pabudimas. Visų problemų sprendimo paslaptis aprašymas

  Aprašymas

  Įsivaizduokite, visos jūsų bėdos – finansų, sveikatos, meilės ir pilnatvės – staiga dingsta. Ką tuomet darytumėte? Kaip ir kur leistumėte savo laiką? Koks būtų jūsų gyvenimas, jei staiga nebeliktų jokių kliūčių?
  Atsakymą į šį klausimą sužinosite perskaitę Joe Vitale’io “Pabudimo kursą”. Susipažinsite su gyvenimą keičiančia programa, kurios padedami išspręsite net sunkiausias problemas ir susikursite idealią aplinką tobulėti. Šis kursas, kurį sukūrė vienas populiariausių ir įtakingiausių žmonių Amerikoje, išmokys jus pažvelgti į savo vidaus gelmes ir visiškai pakeisti asmeninį bei profesinį gyvenimą.

  Joe Vitale’is filmavosi kino juostoje “Paslaptis” ir yra knygų “Gyvenimo pamokos”, “Traukos dėsnis”, “Raktas” autorius. Šioje knygoje jis tobulina savo nepaprasto pasisekimo sulaukusius mokymo metodus ir atskleidžia, kaip į vieną visumą sujungti visas gyvenimo sferas – materialinę gerovę, meilę, sveikatą, laimę ir pasiekti visapusiškos sėkmės bei pilnatvės.

  „Esu sužavėtas, kaip paprastai ir aiškiai Joe aprašo kiekvieną pabudimo fazę ir pateikia praktiškų patarimų, kaip jas patirti. Tai nepaprastai naudinga ir informatyvi knyga!“
  JOHN GRAY. Knygos “Vyrai kilę iš Marso, moterys – iš Veneros” autorius

  Vertė Vita Babenskienė

  Leave a Reply