Padugnės giesmė pdf, epub, mobi

Padugnės giesmė | Vincent Ravalec

Atsisiųsti knygą Padugnės giesmė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kitos knygos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×20, minkti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786094270734


 • Padugnės giesmė.pdf
  Padugnės giesmė.epub
  Padugnės giesmė.mobi


  Padugnės giesmė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Padugnės giesmė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Padugnės giesmė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Padugnės giesmė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Padugnės giesmė aprašymas

  Aprašymas

  Vincentas Ravalecas – naujosios kartos prancūzų rašytojas, gimęs (gim. 1962 m.) ir užaugęs hipių epochoje, alsavo savo laikmečio laisvės ir nonkonformizmo idėjomis, todėl greitai metė akademines studijas. Darbininkiškos profesijos, atsitiktiniai darbai nuo staliaus ir režisieriaus pagalbininko tapo rašytojo gyvenimo universitetais, pagimdžiusiais drąsią ir kritišką, it aštrus skalpelis skrodžiantį devintojo dešimtmečio visuomenę romaną „Padugnės giesmė“. Šis kūrinys atnešė autoriui pripažinimą ir tapo bestseleriu.

  Gastonas, Paryžiaus priemiesčių „gavrošas”, sutinka ir iškart įsimyli žavią laisvo elgesio nepilnametę Mari Pjerą. Gastonas nebegali be jos gyventi, bet savo meilę reikia įrodyti – užsidirbti daug pinigų ir iškilti visuomenėje. Kaip tai padaryti? Imtis nelegalaus verslo, tapti vagimi, sukčiumi, nusikaltėliu?

  Siekdamas savo tikslo Gastonas įsuka nelegalų verslą ir išsinuomoja prabangų biurą Paryžiaus centre. Jaunuoliams atsiveria „auksinės“ 9 dešimtmečio Paryžaius grietinėlės gyvenimas – prabangūs vakarėliai, susitikimai su klestinčiais verslininkais, leidėjais, nudistų pliažai, snobizmas ir begalinė tuštybė. Ir, rodos, niekad nesibaigsianri gyvenimo šventė. Tačiau svaiginamas „padugnės“ skrydis į tarmiamas gyvenimo aukštumas baigiasi tuo, kuo ir turėjo baigtis…

  „Padugnės giesmė“ 1995 m. apdovanota prestižine Prix de Flore premija. 1998 m. pagal šį romaną autorius pastatė to paties pavadinimo filmą, rodytą Kanų kino festivalyje.

  Iš prancūzų kalbos vertė Dainius Gintalas

  Leave a Reply