Palūžusi Džuljeta, 2 dalis pdf, epub, mobi

Palūžusi Džuljeta, 2 dalis | Leisa Rayven

Atsisiųsti knygą Palūžusi Džuljeta, 2 dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9786094790744


 • Palūžusi Džuljeta, 2 dalis.pdf
  Palūžusi Džuljeta, 2 dalis.epub
  Palūžusi Džuljeta, 2 dalis.mobi


  Palūžusi Džuljeta, 2 dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Palūžusi Džuljeta, 2 dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Palūžusi Džuljeta, 2 dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Palūžusi Džuljeta, 2 dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Palūžusi Džuljeta, 2 dalis aprašymas

  Aprašymas

  Ar Keisės ir Itano meilės istorijos laukia laiminga pabaiga?

  Iš naujo susitikę Brodvėjaus scenoje, Keisė ir Itanas įsisuka į jausmingą aistrų verpetą. Keisę kankina abejonės, ar ji kada nors galės pasitikėti Itanu, nors po jų išsiskyrimo sieloje atsivėrusios tuštumos visus šiuos metus niekas nesugebėjo užpildyti. Šis vyras buvo jos pirmoji meilė, pirmasis parodė, kas yra svaiginanti aistra, jų tarpusavio trauka leido Keisei žengti pirmuosius žingsnius svajonių karjeros link. Tačiau didžiausią žymę Itanas paliko ne kartą sudaužęs jos širdį į šipulius.

  Itanas pasiryžęs įtikinti Keisę, kad pasikeitė ir pagaliau gali ištarti žodžius, kurių ji kažkada taip laukė. Jam reikėjo pasiekti juodžiausią dugną ir priartėti prie mirties, kad surastų jėgų išsigydyti sielą. Itanas žino negalintis pakeisti skaudžios praeities, tačiau padarys viską, kad įtikintų Keisę, jog jiems lemta būti kartu. Ar jam pavyks rasti kelią atgal į mylimos moters širdį?

  Pribloškianti pirmos „Blogasis Romeo“ dalies atomazga įtrauks ir privers aikčioti!

  „Debiutas iš didžiosios raidės! Skaitant šią knygą delnai prakaituos, o širdis daužysis kaip pašėlusi.“
  Alice Clayton, „New York Times“ bestselerių autorė

  Australų rašytoja ir prodiuserė Leisa Rayven (Lisa Reiven), svajojusi būti aktore, vėliau atrado aistrą literatūrai ir visa širdimi atsidavė rašymui. Debiutinės serijos knygos „Blogasis Romeo“ ir „Palūžusi Džuljeta“ užkariavo skaitytojų širdis ne tik gimtojoje Australijoje, bet ir Europoje bei Pietų Amerikoje. Šiuo metu L. Rayven gyvena Brisbane su vyru, dviem sūnumis, trimis katėmis ir kengūra vardu Hovardas.

  Iš anglų kalbos vertė Justė Povilaitienė

  Leave a Reply