Pamaina pdf, epub, mobi

Pamaina | Hugh Howey

Atsisiųsti knygą Pamaina pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 520
 • ISBN ar kodas: 9786090123041


 • Pamaina.pdf
  Pamaina.epub
  Pamaina.mobi


  Pamaina pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pamaina pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pamaina knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pamaina pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pamaina aprašymas

  Aprašymas

  Labai laukta bestselerio „Šachta“ priešistorė. Šachtos pradžių pradžia.
  Pirmoji jos gyventojų pamaina ir prisiminimai, kurie persekios vėlesnes kartas.

  Bet kas įvyko prieš tai? Kas ir kodėl žmoniją nubloškė į šachtą – didžiulį miestą, slūgsantį giliai po žeme?

  2049-aisiais gyvenimas Žemėje vis dar toks, kokį jį pažįstame ir mes. Laikas bėga kaip bėgęs. Bet tik nedidelė grupelė išrinktųjų žino, kad su kiekviena nauja diena žmonijai jo lieka vis mažiau. Bręsta neatšaukiama katastrofa.
  Ir saujelė tai žinančių pasaulio galingųjų mėgina jai pasiruošti. Jie nieko nenujaučiančios žmonijos gyvenimą pamažu pasuka tuo keliu, kuriuo nebebus galima grįžti atgal. Jis žmones nuves į susinaikinimą, o tuos, kurie liks gyvi, amžiams įkalins po žeme.
  Kam ir kodėl naudingas šis planas? Ar būsimieji šachtos gyventojai turės nors menkiausią galimybę jį pakeisti? Šachtos istorija prasideda…

  „Mokslinė fantastika, trileris ar romanas apie visuomenę? Nepaprastai talentingai papasakota istorija apie žmones, ekstremaliomis sąlygomis atsidūrusius izoliuotoje erdvėje. Sukrečiantis pasakojimas apie žmogiškumo ribas.“
  Rhein-Neckar-Zeitung

  Iš anglų k. vertė Rita Kaminskaitė

  Leave a Reply