Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų pdf, epub, mobi

Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų | Elmar Waibl, Franz Josef Rainer

Atsisiųsti knygą Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Gimtasis žodis

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 224
 • ISBN ar kodas: 9789955163701 • Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų.pdf
  Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų.epub
  Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų.mobi


  Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pamatinės filosofijos žinios. Tūkstantis klausimų ir atsakymų aprašymas

  Aprašymas

  Filosofijos pradmenų žinynas „Pamatinės filosofijos žinios“ yra naujo tipo šiuolaikiška moksleivijai ir studentijai skirta mokymo ir mokymosi knyga, sudaryta klausimų-atsakymų forma.

  Klausimai ir atsakymai atspindi esmingiausias filosofijos srovės, krypties, mokyklos bei atskiro filosofo problemas. Atsakymai trumpi, kai kada pateikiamos minimalios istorinės nuorodos. Vienur kitur atskleidžiama sąvokų kilmė. Jei į klausimą galima atsakyti keleriopai, pasirenkamas tipiškiausias atsakymas.

  Klausimai ir atsakymai sugrupuoti į filosofijai būdingus skyrius: filosofijos esmė, pažinimo teorija, logika, kalbos filosofija, mokslo teorija, metafizika, etika, politinė teisė, socialinė teisė, istorijos ir technikos filosofija, estetika ir meno filosofija.

  Kadangi klausimai ir atsakymai sunumeruoti iš eilės (jų yra tūkstantis!), norimą išsiaiškinti sąvoką lengva surasti pagal knygos pabaigoje spausdinamą asmenų ir dalykų sąvadą, kur nurodyti numeriai tų klausimų ir atsakymų, kuriuose toji sąvoka apibrėžiama ir vartojama.

  Leidinys „Pamatinės filosofijos žinios“ skiriamas visiems, kurie domisi filosofija, ypač jis parankus moksleiviams ir studentijai.

  Vertė Alfonsas Tekorius

  Leave a Reply