Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas pdf, epub, mobi

Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas | Louise L. Hay, Ahlea Khadro, Heather Dane

Atsisiųsti knygą Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mijalba

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 392
 • ISBN ar kodas: 9781401942847


 • Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas.pdf
  Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas.epub
  Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas.mobi


  Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas aprašymas

  Aprašymas

  Ši knyga “Pamilk save ir būk sveikas. Mintys ir maistas. Geriausias mitybos būdas” apie meilę. Apie meilę sau, kaip būdą kurti laimę, sveikatą ir ilgaamžiškumą. Taip, čia rasite patarimų, receptų, afirmacijų ir pratimų, kurie padės išsaugoti sveikatą, gyvybingumą ir jėgą. Tačiau dar svarbiau, kad jūsų širdis atsivers naujiems būdams mylėti ir palaikyti save šioje nuostabioje kelionėje.

  „Kiekviena mintis kuria mūsų ateitį. Šis įsitikinimas pakeitė mano gyvenimo tėkmę. Supratau, kad jeigu galiu sukurti harmoniją, sveikatą ir ramybę savo mintyse, tą patį galiu sukurti ir savo kūne bei savo pasaulyje.

  Ši knyga yra ne apie naujausias tendencijas ar mados kaprizus. Ji yra apie tai, kaip kurti visavertį ir turiningą gyvenimą. Apie tai, kaip labiau mylėti save. Kalbėsime apie senus gydymo būdus, kuriuos galima suderinti su įtempta dienotvarke, ir apie tai, kad jūs esate svarbūs. Kažkur tarp viso to streso, triukšmo ir neatliktų darbų vis dar yra vietos jums. Aš su šios knygos bendraautorėmis atskleisime, kaip atrasti tą vietą, kad jaustumėtės geriau dabar ir ateityje.“

  Louise L. Hay, metafizines temas gvildenanti paskaitininkė, mokytoja, daugelio bestselerių (“Pamilk save ir būk laimingas”, “Išsigydyk kūną” ir kt.) autorė.

  Iš anglų kalbos vertė Živilė Šileikaitė

  Pratarmė

  Pratarmė

  Nugyvenusi 88-erius metus, galiu pasakyti, kad svarbiausias dalykas gyvenime man yra sveikatos ir laimės siekimas. Daugelis jūsų, kurie skaitėte mano knygas, žinote, kad mano vaikystė nebuvo lengva ir kad didelę savo gyvenimo dalį neturėjau galimybės naudotis pinigų ar išsilavinimo teikiamais privalumais.

  Galiausiai suvokiau vieną dalyką, kuris pakeitė mano gyvenimą ir padėjo išgyti: kiekviena mintis kuria mūsų ateitį. Šis įsitikinimas pakeitė mano gyvenimo tėkmę. Supratau, kad jeigu galiu sukurti harmoniją, sveikatą ir ramybę savo mintyse, tą patį galiu sukurti ir savo kūne bei savo pasaulyje.

  Ši knyga yra ne apie naujausias tendencijas ar mados kaprizus. Ji yra apie tai, kaip kurti visavertį ir turiningą gyvenimą. Apie tai, kaip labiau mylėti save. Kalbėsime apie senus gydymo būdus, kuriuos galima suderinti su įtempta dienotvarke, ir apie tai, kad jūs esate svarbūs. Kažkur tarp viso to streso, triukšmo ir neatliktų darbų vis dar yra vietos jums. Aš su šios knygos bendraautorėmis atskleisime, kaip atrasti tą vietą, kad jaustumėtės geriau dabar ir ateityje.

  Jau daug metų mano požiūris į gyvenimą, laimę ir sveikatą remiasi keliais esminiais ir niekada nesenstančiais principais. Dabar ketinu atskleisti šiuos principus jums, kad galėtumėte aiškiau suvokti, apie ką yra ši knyga.

  Leave a Reply