Panelė Fransina pdf, epub, mobi

Panelė Fransina | Romain Sardou

Atsisiųsti knygą Panelė Fransina pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786090122723


 • Panelė Fransina.pdf
  Panelė Fransina.epub
  Panelė Fransina.mobi


  Panelė Fransina pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Panelė Fransina pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Panelė Fransina knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Panelė Fransina pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Panelė Fransina aprašymas

  Aprašymas

  Niekas nepaliekama atsitiktinumui, kai žmogus turi aiškų planą. Keršto planą.
  Paaiškėjusi paslaptis šokiruos daugelį.

  Prasidėjus Prancūzijos okupacijai, per Antrąjį pasaulinį karą, Paryžių užplūdę vokiečiai tampa tikraisiais miesto šeimininkais. Okupantai mėgaujasi visais gyvenimo malonumais, nevengdami užsukti ir į sostinės viešnamius.
  Prestižiniame „Sfinkso“ viešnamyje įsidarbina paslaptinga jauna gražuolė, atvykusi į sostinę iš provincijos. Dėl savo patrauklumo ir išskirtinio charakterio naujokė iškart tampa tikra sensacija, tačiau į savo guolį įsileidžia tik vermachto grietinėlės atstovus.
  Kokią paslaptį slepia ši išdidi ir ciniška gražuolė? Čia užsimezga pažintis tarp žaviosios prostitutės Fransinos ir vokiečių karininko Frydricho Grimo, įsukanti abu veikėjus į fatališką aistros ir kerštos sūkurį.

  Nors pasirinko istorinio romano žanrą, pats rašytojas teigia norėjęs kalbėti ne apie Antrąjį pasaulinį karą, o apie universalią įskaudintos moters istoriją ir jos pastangas savo pačios jėgomis nugalėti nepalankiai susiklosčiusį likimą.

  Iš prancūzų k. vertė Tomas Taškauskas

  Leave a Reply