Panelės ir našlės, 3 dalis pdf, epub, mobi

Panelės ir našlės, 3 dalis | Maria Nurowska

Atsisiųsti knygą Panelės ir našlės, 3 dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mintis

 • Išleidimo metai: 2013
 • Formatas: 13×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9785417010514


 • Panelės ir našlės, 3 dalis.pdf
  Panelės ir našlės, 3 dalis.epub
  Panelės ir našlės, 3 dalis.mobi


  Panelės ir našlės, 3 dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Panelės ir našlės, 3 dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Panelės ir našlės, 3 dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Panelės ir našlės, 3 dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Panelės ir našlės, 3 dalis aprašymas

  Aprašymas

  Trečiame romano tome – tolesni Lechickių giminės palikuonių gyvenimo ir likimo vingiai, neatsiejamai persipynę su tragiška šalies istorija. Jie dalyvauja Antrojo pasaulinio karo metu vykusiame Varšuvos sukilime, po jo pralaimėjimo Evelina išgyvena tremties į Sibirą pragarą, Jasius – nelaisvės, saugumiečių persekiojimo košmarą. Vis dėlto visi šeimos nariai bet kokia kaina siekia išsaugoti gimtuosius namus. Romano herojus įsuka meilės, aistrų, už širdies griebiančių džiaugsmų ir išgyvenimų verpetai.

  Trilogija „Panelės ir našlės“ – tai epinis pasakojimas, apimantis beveik šimtą metų nuo 1863–1864 m. sukilimo iki šių dienų. Kelių vienos šeimos moterų kartų likimai glaudžiai persipina su Lenkijos istorija. Romano veiksmas vyksta Sibire, Paryžiuje, Varšuvoje, paskui sovietų lageriuose ir galiausiai šeimos dvare Lechice. Motinos, žmonos ir dukterys išgyvena sunkius laikus kaip ir visa šalis. Jos susiduria su artimųjų mirtimi ir skaudžiais likimo smūgiais, išgyvena Paryžiaus Komunos, Hitlerio okupacijos, stalinistinio laikotarpio ir karo metus.

  M. Nurowska savo romanuose moteriškąją sąmonę tyrinėja etniniu, istoriniu ir politiniu aspektu. Jos stiliui būdingas lengvumas neretai persipina su subtilia ironija. Pagrindines veikejas moteris valdo prieštaringi jausmai. Autorė kuria psichologinius veikėjų charakterius ar išryškina jų konfliktą su aplinkiniu pasauliu, pasitelkdama melodramos žanro išraiškos priemones.
  Marija Nurovska (Maria Nurowska, g. 1944) – viena žinomiausių šiuolaikinių lenkų rašytojų. Ji studijavo lenkų ir slavų literatūrą Varšuvos universitete, parašė daugiau kaip 30 kritikų gerai įvertintų romanų. M. Nurowskos kūryba išversta į daugiau nei 10 kalbų.

  Iš lenkų kalbos vertė Kazys Uscila

  Leave a Reply