Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos pdf, epub, mobi

Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos | Umberto Eco

Atsisiųsti knygą Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, kieti vrišeliai
 • Puslapių skaičius: 454
 • ISBN ar kodas: 9789986162201


 • Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos.pdf
  Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos.epub
  Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos.mobi


  Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos aprašymas

  Aprašymas

  “Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos” – paskutinė Umberto Eco esė knyga.

  Istorija yra purvina ir klampi. Negalima to užmiršti, nes rytojaus katastrofos bręsta jau šiandien, apsimestinai taikiai.

  Umberto Eco (Umbertas Ekas; 1932–2016) – viena ryškiausių kultūros pasaulio asmenybių, rašytojas, semiotikas, medievistas, literatūros kritikas. Garsiausi jo kūriniai – pasauline sensacija tapę romanai „Rožės vardas“, „Fuko švytuoklė“, „Prahos kapinės“; tačiau ir moksliniai autoriaus tekstai intriguoja ir žavi ne mažiau nei romanai.

  Paskutinė U. Eco knyga „Pape Satan aleppe“ – straipsnių rinkinys, kuriuos jis laikraščiui „L’Espresso“ rašė nuo 1985-ųjų iki 2016 metų sausio. Šie tekstai pasirodydavo kaip autorinė skiltis, apimdami patį plačiausią, kokį tik įmanoma įsivaizduoti, temų spektrą – nuo mobiliųjų telefonų, monoteizmo, internetinės pornografijos, Hario Poterio, tamplierių, socialinių tinklų, taksi vairuotojų iki Charlie Hebdo ar Silvio Berlusconi. Regis, nėra temos, apie kurią Umberto Eco nebūtų rašęs.
  Knygoje „Pape Sat?n aleppe“ sudėta daugiau nei pusantro šimto šių tekstų. Pavadinimas nurodo į Dante’ės „Pragarą“ – tai žodžiai, kuriuos ištaria Plutonas; iki šiol niekam nėra pavykę išsiaiškinti, ką tai galėtų reikšti. Taigi, anot U. Eco, daugybė šių laikų mūsų matomų ir patiriamų įvykių yra neiššifruojami. Interpretacijos negalimybė – internetinės anarchijos, šiuolaikybės vyravimo, socialinių tinklų beprotybės padarinys. U. Eco šmaikščiai, kritiškai, polemiškai preparuoja žiniasklaidą ir mūsų visuomenę.

  “Pape Satan aleppe. Takios visuomenės kronikos” – tai aštrūs, nepaprastai intelektualūs, pilni nuorodų ir aliuzijų, skatinantys kritiškai mąstyti ir verčiantys tobulėti tekstai, negailestinga ir labai reikalinga mūsų takios visuomenės analizė.

  Iš italų kalbos vertė Inga Tuliševskaitė

  Leave a Reply