Paprasta tiesa pdf, epub, mobi

Paprasta tiesa | Jodi Picoult

Atsisiųsti knygą Paprasta tiesa pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 456
 • ISBN ar kodas: 9786090102541


 • Paprasta tiesa.pdf
  Paprasta tiesa.epub
  Paprasta tiesa.mobi


  Paprasta tiesa pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paprasta tiesa pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paprasta tiesa knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paprasta tiesa pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paprasta tiesa aprašymas

  Aprašymas

  Žinia apie amišų fermoje rastą negyvą kūdikį sukrečia Lankasterio apygardos gyventojus. Tačiau policijos tyrimo rezultatai pribloškia dar labiau: rasti įkalčiai verčia įtarti, kad vaikui gyvybę atėmė aštuoniolikametė Keitė Fišer, netekėjusi amišų bendruomenei priklausanti mergina – kaip manoma, nužudyto naujagimio motina.
  Ginti Keitę imasi advokatė Elė Hatavei.
  Susitikus dviem moterims, susitinka dvi skirtingos kultūros. Idealais nusivylusi didmiesčio advokatė pirmą kartą iš arti pamato uždarą amišų bendruomenę, kur žmonės gyvena atsiskyrę nuo išorinio pasaulio, nesinaudodami jokiomis šiuolaikinėmis technologijomis ir laikydamiesi griežtų religijos bei moralės normų.
  Elei teks ieškoti būdų pritapti ir perprasti jų gyvenimo taisykles, nes tik taip jiedvi su Keite galės suprasti viena kitą. Narpliodama painias žmogžudystės aplinkybes, Elė bus priversta atvirai pažvelgti ir į savo baimes bei troškimus, savo praeitį ir suvokti, kad teisingumo kriterijai kartais gali būti visai kiti nei tie, kuriais ji buvo įpratusi vadovautis.

  Leave a Reply