Paprastas stebuklas (DVD) pdf, epub, mobi

Paprastas stebuklas (DVD) |

Atsisiųsti knygą Paprastas stebuklas (DVD) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Garsų pasaulio įrašai

 • ISBN ar kodas: 4743005047385


 • Paprastas stebuklas (DVD).pdf
  Paprastas stebuklas (DVD).epub
  Paprastas stebuklas (DVD).mobi


  Paprastas stebuklas (DVD) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paprastas stebuklas (DVD) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paprastas stebuklas (DVD) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paprastas stebuklas (DVD) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paprastas stebuklas (DVD) aprašymas

  Aprašymas

  Filmas, kurį galima pavadinti ir pasaka suaugusiems, ir lyrine komedija, ir filosofine parabole, sukurtas pagal Jevgenijaus Švarco pjesę.

  Vienas stebukladarys lokį pavertė žmogumi ir nutarė, kad jis vėl atgaus lokio pavidalą, kai jaunuolį pamils ir pabučiuos princesė.

  Pagrindinis juostos herojus – burtininkas, kurio rankose visos karalystės gyventojų likimai ir istorijos. Tačiau žmogaus širdies troškimai kartais būna tokie stiprūs, kad nepaklūsta niekam. Gražioji karaliaus duktė pamilsta užburtą jaunuolį, kuris dieną – žmogus, o naktį virsta meškinu. Panaikinti užkeikimą gali tik tikros meilės įrodymas. Neįprasta jausmų istorija sukelia tikrą audrą karaliaus dvare.

  Vaid.: Oleg Yankovskiy, Irina Kupchenko, Evgeni Leonov, Yevgeniya Simonova, Aleksandr Abdulov.
  Šalis: Rusija

  Leave a Reply