Paranormalūs pdf, epub, mobi

Paranormalūs | Kiersten White

Atsisiųsti knygą Paranormalūs pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 21,3×14,3, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090103432


 • Paranormalūs.pdf
  Paranormalūs.epub
  Paranormalūs.mobi


  Paranormalūs pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paranormalūs pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paranormalūs knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paranormalūs pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paranormalūs aprašymas

  Aprašymas

  Keista: nors dirbo Tarptautinėje kovos su antgamtinėmis būtybėmis agentūroje, Evė visuomet laikė save paprastu žmogumi – kaip visi. Nežiūrint to, kad geriausia jos draugė yra undinė, buvęs vaikinas – elfas, ji įsimylėjusi pavidalą keičiantį gražuoliuką ir vienintelė gali matyti kiaurai antgamtinių būtybių apžavus. Vis tiek: ji – kaip visi.
  Tik dabar antgamtinės būtybės netikėtai ėmė žūti viena po kitos, o Evės sapnai pilni pamėkliškų balsų ir paslaptingų pranašysčių. Netrukus Evė supranta, kad tarp išskirtinių jos gebėjimų ir staigių mirčių yra ryšys. Negana to, būtent apie ją sukasi Tamsiųjų elfų pranašystė, grasinanti visų antgamtinių būtybių sunaikinimu.
  Ar paprastai merginai to ne per daug?

  Leave a Reply