Pardavimo ABC pdf, epub, mobi

Pardavimo ABC | Augustinas Januškevičius

Atsisiųsti knygą Pardavimo ABC pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 163
 • ISBN ar kodas: 9789955869207


 • Pardavimo ABC.pdf
  Pardavimo ABC.epub
  Pardavimo ABC.mobi


  Pardavimo ABC pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pardavimo ABC pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pardavimo ABC knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pardavimo ABC pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pardavimo ABC aprašymas

  Aprašymas

  Praktinis gidas “Pardavimo ABC” skirtas tiems, kurie aiškiai suvokia, jog norint, kad verslas plėtotųsi sėkmingai, reikia gebėti parduoti tai, kas turima, ir priverčia tokį savo mąstymą kristalizuotis.

  “Pardavimo ABC” parašytas remiantis sukaupta asmenine pardavimo patirtimi, išnagrinėta užsienio autorių literatūra pardavimo klausimais, su Tarptautinės teisės ir verslo aukštosios mokyklos studentais atlikta pardavimo atvejų analize ir įžvalga. Šis praktinis gidas ragina pažvelgti į pardavimo veiklą kliento akimis, atrasti savo pardavimo stilių, suvokti nūdienos reikalavimus ir įžvelgti savo veiksmų ir rezultatų priežasties bei pasekmės santykį.

  Leave a Reply