Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis pdf, epub, mobi

Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis | Dagnė Beržaitė

Atsisiųsti knygą Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vilniaus universiteto leidykla

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 164
 • ISBN ar kodas: 9786094598272


 • Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis.pdf
  Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis.epub
  Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis.mobi


  Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis aprašymas

  Aprašymas

  XIX a. rusų romanas šiandien laikomas vienu didžiausių Rusijos indėliu į pasaulio kultūros istoriją.
  Fiodoro Dostojevskio (??????????? [1821–1881]) ar Levo Tolstojaus (??????? [1828–1910]) pavardės iš kino, televizijos ekranizacijų ar teatro pastatymų žinomos net ir tiems, kurie jų romanų niekada nėra skaitę. Kai kurie svarbiausi šių rusų autorių romanai, pavyzdžiui, “Karas ir taika” (1863–1869), “Nusikaltimas ir bausmė” (1866), “Idiotas” (1868) buvo parašyti kaip tik mus dominančiu laikotarpiu – septintajame XIX a. dešimtmetyje. Tačiau šioje studijoje norėtume papasakoti ne tik apie juos, ne tik dar kartą grįžti prie visiems, atrodo, ir taip neblogai žinomos Tolstojaus ar Dostojevskio kūrybos, bet ir pabandyti pažvelgti į XIX a. rusų literatūros romanus šiek tiek kitu rakursu.

  Savo studijų knyga “Pasakojimai apie XIX a. rusų romaną. Septintasis dešimtmetis” pirmiausia pabandysime atsekti jų tarpusavio jungtis, apibūdinsime šių kūrinių formavimosi sąlygas, terpę – visa tai, kas lėmė klasikinės rusų literatūros tekstų gimimą ir funkcionavimą. Savo skaitytojams taip pat norėtume priminti, kad nė vienas literatūros kūrinys neišnyra staiga ir iš niekur; kad atskiras romanas nėra savarankiška orbita, niekaip nesusisiekianti su kita, kad literatūros istorijoje nėra visiškai nesvarbių kūrinių. Mūsų tikslas yra parodyti, kad kiekvienas tekstas – tai tik viena iš daugelio sudėtingo, ilgalaikio ir daugiaplanio literatūros proceso formavimosi grandžių.

  Leave a Reply