Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą pdf, epub, mobi

Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą | Michael Novak, Jana Novak

Atsisiųsti knygą Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2004
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 288
 • ISBN ar kodas: 9955-619-18-X


 • Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą.pdf
  Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą.epub
  Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą.mobi


  Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasakyk man, kodėl /Tėvo atsakymai į dukters klausimus apie Dievą aprašymas

  Aprašymas

  Tėvo ir dukters dialogas apie gyvenimą, religiją, gėrį ir blogį, Dievo egzistavimą yra vienas patraukliausių ir labiausiai imponuojančių pokalbių ilgoje kalbėjimo apie Dievą istorijoje. Jis intymus, skatinantis mąstyti, jautrus, vedantis link autentiško krikščioniškojo gyvenimo.

  Apie autorius: Jana Novak kuria poeziją ir beletristiką, Duke’o universitete įgijo menų ir politikos mokslų bakalauro laipsnį. Buvo žurnalų Washingtonian ir Crisis redaktorė, žurnalo Rising Tide redaktorės padėjėja, atsakinga už kelias skiltis. Teologas, populiarus paskaitininkas ir buvęs JAV ambasadorius Michaelis Novakas nuo 1978 m. Amerikos verslo institute Vašingtone vadovauja George’o Fredericko Jewetto Religijos ir viešosios politikos fakultetui, taip pat šiame universitete jis yra socialinių ir politinių studijų direktorius. Parašė kelias jau klasinkinėmis tapusias kngas ir bestselerį “Tikėjimas ir netikėjimas”. M.Novako knygos ir straipsniai išversti į daugybę pasaulio kalbų.

  Leave a Reply