Pasąmonė gali viską! pdf, epub, mobi

Pasąmonė gali viską! | Aleksandras Svijašas

Atsisiųsti knygą Pasąmonė gali viską! pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Luceo

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786098112368


 • Pasąmonė gali viską!.pdf
  Pasąmonė gali viską!.epub
  Pasąmonė gali viską!.mobi


  Pasąmonė gali viską! pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasąmonė gali viską! pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasąmonė gali viską! knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasąmonė gali viską! pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasąmonė gali viską! aprašymas

  Aprašymas

  “Pasąmonė gali viską” – tai knygos “Atvira pasąmonė” naujas leidimas šiek tiek kitu pavadinimu.

  “Viskas gyvenime tarpusavyje susiję: gyveni – norisi išgerti, išgeri – norisi gyventi.”

  Nežinomo autoriaus mintis

  Jeigu jūs šią knygą laikote rankose, vadinasi, suprantate, kad žmogus – labai sudėtingas kūrinys ir jam dar ilgai reikės mokytis, kol jis įvaldys tą galimybių rinkinį, kurį jam nuo gimimo yra davusi Gamta. Ši knyga yra tarsi instrukcija, kaip pažinti save ir išnaudoti galimybes.

  “Esu dvylikos knygų autorius. […] Tai nėra proginai skaitiniai, ne detektyvai, ne fantastika. Tai visai rimta literatūra, nors ir parašyta paprasta kalba. Visos knygos skirtos vienai temai: kaip mums atskleisti savo galimybes, kad sulauktume daugiau sėkmės ir džiaugsmo, kaip suprasti kokias kliūtis esame patys susikūrę, ir kaip išvengti bereikalingos kovos bei rūpesčių.Visa tai yra įmanoma, tik turime suprasti, kokias klaidas darome, o paskui, kaip sakoma, “reikės pasistengti neužlipti ant to paties grėblio”.

  Reikia pasiryžti keistis.

  Ši knyga yra “išmintingo kelio” metodikos tęsinys. Čia mes kalbame apie vidinius sprendimų darymo procesus ir atsakome į kai kuriuos svarbius kalusimus, pavyzdžuiu: kodėl mes labiau linkę į agresiją, o ne į džiaugsmą? Kodėl mums sunku įgyvendinti pačius gražiausius savo siekius? Kodėl dėl menkiausios priežasties prarandame savitvardą ir nesugebame kontroliuoti savo veiksmų?

  Praktiškai pritaikę šios knygos idėjas, savo gyvenimą padarysite sąmoningesnį ir labiau valdomą. Ši knyga praves visiems, kurie sugeba logiškai mąstyti ir tiki, kad daug kas šiame gyvenime priklauso nuo jų pačių – ne vien nuo Dievo, likimo, sėkmės ar dar nuo kokių nesuprantamų jėgų.”

  Aleksandras Svijašas

  “Išmintis su amžiumi ateina ne visada. Būna, kad amžius ateina vienas.”

  Denis Diderot

  Iš rusų kalbos vertė Edmundas Juškevičius ir Andrius Rondomanskis

  Leave a Reply