Pašauktas kūrybai pdf, epub, mobi

Pašauktas kūrybai | Tatjana Maceinienė

Atsisiųsti knygą Pašauktas kūrybai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Aidai

 • Išleidimo metai: 2000
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 319
 • ISBN ar kodas: 9986-590-96-5


 • Pašauktas kūrybai.pdf
  Pašauktas kūrybai.epub
  Pašauktas kūrybai.mobi


  Pašauktas kūrybai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pašauktas kūrybai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pašauktas kūrybai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pašauktas kūrybai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pašauktas kūrybai aprašymas

  Aprašymas

  “Maceina buvo ir yra (o kurį laiką dar tikrai ir bus) reikšmingiausiais lietuvių filosofas. Reikšmingiausias pirmiausia todėl, kad pirmasis tikrai filosofavo lietuviškai. Bet ką gi reiškia “filosofuoti lietuviškai?
  Tardami gimtosios kalbos žodžius ne įrankius vartojame, o tarsi plikomis rankomis prisiliečiame prie to, kas filosofijai pirmiausia rūpi – prie pačios būties. Prisiliečiame taip, kad gauname pajusti pačios būties svorį, jos rupų paviršių, jos šilumą ir tvirtumą.
  Gimtoji kalba yra būdas, kuriuo kiekvienas žmogus gyvena savo gimtinėje – pasaulyje, kuriame jis tik ir gali tikrai gyventi ir tikrai mirti, pasaulyje, kuriame žmogus tikrai yra namie. O juk kaip tik toks ir buvo Antano Maceinos gyvenimas.
  Gyvenimas, kuris, nepaisant to, kad didesnė jo dalis prabėgo svetur, yra geriausia lietuviško filosofavimo pamoka.”

  Tomas Sodeika

  Leave a Reply