Pasaulinis šurmulys pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Pasaulinis šurmulys pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Verslo žinios

 • Išleidimo metai: 2009
 • Formatas: 17×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 194
 • ISBN ar kodas: 9786094210044


 • Pasaulinis šurmulys.pdf
  Pasaulinis šurmulys.epub
  Pasaulinis šurmulys.mobi


  Pasaulinis šurmulys pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasaulinis šurmulys pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasaulinis šurmulys knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasaulinis šurmulys pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasaulinis šurmulys aprašymas

  Aprašymas

  Kaip YouTube ir Facebook sukūrė tokią milžinišką auditoriją?

  Kaip padaryti, kad interneto lankytojai noriai jungtųsi prie jūsų tinklapio internete?

  Kaip paruošti medžiagą, kurią žmonės nori skaityti ir kuria trokšta pasidalintis su savo draugais?

  Įskelkite kibirkštį, kuri milijonus žmonių priverstų skleisti jūsų idėjas ir perpasakoti jūsų istorijas.

  Pasaulinis šurmulys – kai už jus kiti pasakoja ir skleidžia jūsų istoriją – yra vienas iš įdomiausių ir veiksmingiausių būdų pasiekti savo auditoriją.

  Pasaulinis šurmulys reiškia, kad žmonės visame pasaulyje kalba apie jus, jūsų kompaniją ir jūsų produktus. Ar gyvenate San Franciske, Dubajuje ar Reikjavike, pasaulio interneto bendruomenės nariai noriai jungiasi prie jūsų pateikiamos medžiagos internete. Tai reiškia, kad šurmulys internete masina pirkėjus prie jūsų virtualių namų slenksčio, o daugybė aistruolių lankosi jūsų svetainėje ir interneto dienoraščiuose todėl, kad jie tikrai nori ten būti.

  Pajungdamas socialinės žiniasklaidos galią ir žinodamas paslaptis, kodėl žmonės dalijasi įvairiais dalykais tokiose interneto svetainėse kaip YouTube, Facebook ir interneto dienoraščiuose, jūs galite nekantrius pirkėjus pritraukti prie savo virtualių durų slenksčio – veltui!

  Siekdamas, kad žmonės kalbėtų apie jus ir jūsų idėjas, privalote atsispirti potraukiui įkyriai reklamuoti savo produktus ir paslaugas. Sukurkite ką nors įdomaus, apie ką bus kalbama internete. Nesijaudinkite, nes kai išgarsėsite internete, žmonės stovės eilėje, norėdami sužinoti daugiau ir pirkti tai, ką siūlote.

  Sėkmę atneša internete spausdinamos mintys, kuriomis žmonės nori dalytis. Čia nekalbame apie reklaminius triukus. Nekalbame apie mokėjimą agentūrai, kuri trukdytų kitiems. Kalbame apie pasaulinio šurmulio, galingiausios rinkodaros formos, pajungimą savo tikslams.

  Davidas Meermanas Scottas yra įžymus interneto rinkodaros strategas, verslininkas, sakantis programines kalbas ir vedantis seminarus. Jis yra “Verslo žinių” išleistos knygos “Naujosios rinkodaros ir viešųjų ryšių taisyklės” autorius.

  Iš anglų kalbos vertė Kęstutis Mickus

  Leave a Reply