Pasaulio istorija 6 klasei pdf, epub, mobi

Pasaulio istorija 6 klasei |

Atsisiųsti knygą Pasaulio istorija 6 klasei pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Kronta

 • Išleidimo metai: 2003
 • Puslapių skaičius: 215
 • ISBN ar kodas: 9955-595-03-5


 • Pasaulio istorija 6 klasei.pdf
  Pasaulio istorija 6 klasei.epub
  Pasaulio istorija 6 klasei.mobi


  Pasaulio istorija 6 klasei pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasaulio istorija 6 klasei pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasaulio istorija 6 klasei knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasaulio istorija 6 klasei pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasaulio istorija 6 klasei aprašymas

  Aprašymas

  Leidykla „Kronta“ dar viena knyga papildo istorijos vadovėlių seriją – tai „Pasaulio istorija 6 klasei“. Vadovėlis supažindina su svarbiausiais pasaulio įvykiais. Čia pateikta 50 temų, pasakojančių apie žmonijos istoriją nuo seniausių laikų iki šių dienų. Dažniausiai tai tik vaizdingi pasakojimai. Tekstas neperkrautas datų ir sąvokų.
  Žvelgiant į spalvingas vadovėlio iliustracijas bus lengviau įsivaizduoti žmonių gyvenimo būdą praeityje: kokius dėvėjo drabužius, kokius statėsi pastatus, kokių turėjo ginklų ir darbo įrankių. Po piešiniais yra paaiškinimai, leidžiantys plačiau ir įdomiau papasakoti temą, raginantys diskutuoti, skatinantys kūrybiškumą ir smalsumą.
  Knygoje taip pat pateikiama žemėlapių bei ištraukų iš originalių šaltinių.
  Vadovėlis išverstas į lenkų kalbą.

  Leave a Reply