Pasaulio širdis pdf, epub, mobi

Pasaulio širdis | Hans Urs von Balthasar

Atsisiųsti knygą Pasaulio širdis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Katalikų pasaulio leidiniai

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 144
 • ISBN ar kodas: 9789955294023


 • Pasaulio širdis.pdf
  Pasaulio širdis.epub
  Pasaulio širdis.mobi


  Pasaulio širdis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasaulio širdis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasaulio širdis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasaulio širdis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasaulio širdis aprašymas

  Aprašymas

  “Tai XX a. teologijos klasika, krikščioniškosios literatūros deimantas. Pasaulio širdį turėtume vertinti kaip katalikiškosios teologinės ir dvasingumo tradicijos esmės, suspindėjusios su nauja jėga, atskleidimą.
  Knyga tikrąja žodžio prasme kviečia į dinamišką viziją, vaizdingą kelionę. Skaitytojas panardinamas ne į teologinių koncepcijų pasaulį, bet į vaizdingai ir intuityviai suvokiamą tikrovės dramą. Joje nuopuolis ir išgelbėjimas, pasaulis ir Dievo gyvastis, Kristaus žygdarbis ir Bažnyčia piešiami lyg dinamiška ikona, prasidedanti stambiais potėpiais ir bręstanti į visuminę spalvingą viziją, kurioje niekas nepraleista ir nelieka nepasakyta, tačiau viskas atskleista vaizdais ir vaizdingais įspūdžiais.”

  Dr. Benas Ulevičius

  Iš vokiečių kalbos vertė Giedrė Sodeikienė

  Leave a Reply