Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas pdf, epub, mobi

Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas | Valdonė Indrašienė, Gintautė Žibėnienė

Atsisiųsti knygą Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Mykolo Romerio universitetas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 170
 • ISBN ar kodas: 9789955196082 • Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas.pdf
  Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas.epub
  Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas.mobi


  Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas aprašymas

  Aprašymas

  Vadovėlis „Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas“ skirtas studentams plačiau susipažinti su pasiekimų ir pažangos vertinimo ypatumais, mokytis praktiškai taikyti vertinimo ir įsivertinimo metodus. Jis taip pat bus naudingas mokytojams ir kitiems švietimo sistemos darbuotojams, siekiantiems tobulinti ugdomąją veiklą.
  Šiuo vadovėliu gali pasinaudoti ir dėstytojai, taikydami vertinimo principus studijų procese, o pateiktus metodus pritaikydami studentų ir savo veiklai bei pasiekimams vertinti.

  Pirmuose skyriuose analizuojama vertinimo samprata ir prasmė, aptariami vertinimo tikslai ir principai. Daug dėmesio vadovėlyje „Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas“ skirta pasiekimų ir pažangos įsivertinimui ir grįžtamajam ryšiui kaip padedančio mokytis vertinimo pagrindui. Vertinimas ir įsivertinimas yra planuojama ugdymo proceso dalis, todėl ir šiame vadovėlyje apžvelgiami pagrindiniai vertinimo planavimo aspektai.
  Aptariami vertinimo būdai ir tipai, trumpai pateikiami vertinimo ypatumai aukštosiose mokyklose.
  Vadovėlyje „Pasiekimų vertinimas ir įsivertinimas“ taip pat pristatomi įvairūs pasiekimų ir pažangos vertinimo bei įsivertinimo metodai ir strategijos.

  Leave a Reply