Pasiklydę Šangriloje pdf, epub, mobi

Pasiklydę Šangriloje | Mitchell Zuckoff

Atsisiųsti knygą Pasiklydę Šangriloje pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Metodika

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9786094440755 • Pasiklydę Šangriloje.pdf
  Pasiklydę Šangriloje.epub
  Pasiklydę Šangriloje.mobi


  Pasiklydę Šangriloje pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasiklydę Šangriloje pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasiklydę Šangriloje knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasiklydę Šangriloje pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasiklydę Šangriloje aprašymas

  Aprašymas

  Tai tikra Antrojo pasaulinio karo istorija, grindžiama slaptais JAV kariuomenės dokumentais, asmeniniais žmonių prisiminimais ir nuotraukomis, išsigelbėjusiųjų dienoraščiais ir gelbėjimo misijos dalyvių užrašais.

  1945 m. gegužės 13 d. dvidešimt keturi JAV kariuomenės nariai išskrido į Šangrilą – paslaptingą, jokiame žemėlapyje nepažymėtą, džiunglėse ir kalnų apsupty paskendusį slėnį Naujojoje Gvinėjoje. Tada apie šią vietovę jie žinojo tik viena – kad Šangrila yra ietimis apsiginklavusių čiabuvių, žmones ryjančių galvažudžių namai.
  Netikėtai pramoginė išvyka drąsuoliams tapo iš atminties neištrinama išlikimo kova. Lėktuvas, įsirėžęs į kalną, sudužo, išgyveno tik trys keleiviai – Margaret Hastings, Džonas Makolomas ir Kenetas Dekeris.
  Stokodami maisto, vandens ir švarių drabužių, neturėdami kitos išeities, keleiviai leidžiasi į ilgą ir varginančią kelionę džiunglėmis ieškoti pagalbos.

  Leave a Reply