Pasiklyskime pdf, epub, mobi

Pasiklyskime | Adi Alsaid

Atsisiųsti knygą Pasiklyskime pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 328
 • ISBN ar kodas: 9786090120767


 • Pasiklyskime.pdf
  Pasiklyskime.epub
  Pasiklyskime.mobi


  Pasiklyskime pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasiklyskime pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasiklyskime knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasiklyskime pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasiklyskime aprašymas

  Aprašymas

  „Istorija, kuri tikrai patiks Johno Greeno knygų „Dėl mano likimo ir žvaigždės kaltos“, „Popieriniai miestai“ ir kt. gerbėjams.“

  Fresh Fiction

  Septyniolikmetė Leila vieną dieną viską meta ir savo keistu raudonu automobiliu viena leidžiasi į kelionę, į paslaptingąją Aliaską, kur švyti Šiaurės pašvaistė. Mergina tikisi pabėgti nuo kai ko, kas neduoda ramybės ir skaudina, tačiau pakeliui pasiklysta…

  Hadsonas, Bri, Eliotas ir Sonia gyvena skirtinguose miestuose ir, visai kaip ir Leila, yra pasiklydę savo gyvenimuose. Jie galbūt niekada taip ir nebūtų išdrįsę ką nors keisti, jei ne po visą šalį besiblaškanti Leila, kuri kaip uraganas įsiveržia į jų gyvenimus.

  Nuo šiol niekas jaunuolių gyvenime nebeliks kaip buvę. Leilos ir jos naujųjų draugų laukia virtinė nuotykių, išbandymų ir netikėčiausiose vietose rasta meilė. Kaip ir galimybė pažinti save, išmokti atleisti ir suprasti vieną labai svarbią tiesą: tai, ko trokšti labiausiai, dažniausiai slepiasi visai šalia. Tik kad tai suvoktum, reikia sukarti ilgą kelią, o kartais – ir gerokai pasiklysti.

  Bet surizikuoti tikrai verta – juk gyvename tik vieną kartą!

  “Pasiklyskime” – įtraukianti, paslaptinga, kibirkščiuojanti humoru ir išmintimi istorija, pagardinta gera doze romantikos. Tikra pozityvumo bomba, primenanti, kokia ypatinga yra kiekviena gyvenimo diena.

  Tai knyga, kurią perskaityti tiesiog būtina!

  Iš anglų k. vertė Sigitas Parulskis

  Leave a Reply