Pasimatymas su Lietuva pdf, epub, mobi

Pasimatymas su Lietuva | Edita Mildažytė

Atsisiųsti knygą Pasimatymas su Lietuva pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 23×24, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 424
 • ISBN ar kodas: 9789986168676


 • Pasimatymas su Lietuva.pdf
  Pasimatymas su Lietuva.epub
  Pasimatymas su Lietuva.mobi


  Pasimatymas su Lietuva pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pasimatymas su Lietuva pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pasimatymas su Lietuva knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pasimatymas su Lietuva pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pasimatymas su Lietuva aprašymas

  Aprašymas

  Knygoje “Pasimatymas su Lietuva” aš parašiau tokią Lietuvą, kokią jaučiu. Aš iš tikrųjų didžiuojuosi, kad esu lietuvė, ir labai myliu šitą kraštą. Norėčiau, kad ir jūs pajustumėte tą pasididžiavimą, kurį surašiau į knygą. Galbūt čia nerasite itin naujų dalykų, bet kiekvienas rasite šį tą nauja – tai pažadu. Bent jau detalę, kurią galėsite įlipinti į savo žinojimo ir meilės dėlionę.

  Man atrodo, tokios knygos reikėjo. Kad ją įteikdami galėtumėte pasakyti: tai kraštas, kuriame gimiau. O įteikti galite savo vaikams, draugams, tėvams ir nepažįstamiems užsieniečiams. Aš savo vaikams šią knygą įteiksiu būtinai. Edita Mildažytė

  Edita Mildažytė – žinoma Lietuvos žurnalistė, prodiuserė, laidų ir renginių vedėja. 1987-aisiais pradėjusi dirbti radijo diktore, daugiau nei per 20 kūrybos metų sukūrė ir vedė keletą televizijos laidų, iš kurių itin populiari buvo „Bobų vasara“. O didžiausias projektas – „Bėdų turgus“ – Lietuvos televizijoje gyvuoja jau dešimtmetį. Naujausi Editos darbai – knyga “Pasimatymas su Lietuva” ir televizijos projektas „Europos vidury“.

  Leave a Reply