Paskutinė daina pdf, epub, mobi

Paskutinė daina | Nicholas Sparks

Atsisiųsti knygą Paskutinė daina pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×19, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 560
 • ISBN ar kodas: 9786094033728


 • Paskutinė daina.pdf
  Paskutinė daina.epub
  Paskutinė daina.mobi


  Paskutinė daina pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paskutinė daina pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paskutinė daina knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paskutinė daina pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paskutinė daina aprašymas

  Aprašymas

  Ar įmanoma pamiršti pirmąjį kartą, kai buvo sudaužyta Tavo širdis?

  Septyniolikmetė Ronė – viena iš daugybės paauglių, kurios gyvenimą aukštyn kojomis apvertė tėvų skyrybos. Sunkiai išgyvenusi permainas šeimoje, ji ir po trejų metų vis dar jaučia pyktį ir susvetimėjimą. Tačiau laikas nestovi vietoje, ir Ronei tenka susidurti su nauju iššūkiu. Mamai nusprendus, Ronė kartu su broliu atsiduria atokioje Taibio saloje, Džordžijos valstijoje. Vasara nuostabios gamtos apsuptyje, prie pat paplūdimio, gali atrodyti kaip svajonės išsipildymas, bet tik ne tuomet, kai visą laiką teks praleisti su… savo tėvu.
  Ryšį su dukra praradęs tėvas įvairiais būdais bando atkurti jųdviejų bendravimą. Suradęs vienintelį juos siejantį dalyką – muziką – tėvas pamažu Ronei atskleidžia, koks įvairus gali būti žmogaus prisirišimas. Mergina, saloje išgyvenanti pirmąją meilę, pamažu suvokia, kad tikri tarpusavio santykiai gali ir įskaudinti, ir išgydyti…

  N. Sparksas (g. 1965 m.) – amerikiečių rašytojas, kurio romanai nesitraukia iš geriausių knygų sąrašų. Daugelis jo knygų išleistos net trisdešimčia pasaulio kalbų, ne viena virtusi didžiulio populiarumo sulaukusiomis kino juostomis: Užrašų knygelė, Naktys Rodantėje, Įsimintinas kelias, Žinutė butelyje, Amžinai tavo, Brangusis Džonai. Ne išimtis ir romanas Paskutinė daina. Režisierė Julie Anne Robinson 2010 metais perkėlė šią jaudinančią istoriją į didžiuosius ekranus.

  Vertė Žilvinas Lukoševičius

  Leave a Reply