Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai pdf, epub, mobi

Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai | Valdas Adamkus

Atsisiųsti knygą Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9789986168614


 • Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai.pdf
  Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai.epub
  Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai.mobi


  Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paskutinė kadencija. Prezidento dienoraščiai aprašymas

  Aprašymas

  Dešimt metų (1998–2003 ir 2004–2009 m.) šaliai vadovavusio prezidento Valdo Adamkaus knygoje “Paskutinė kadencija” skelbiami jo dienoraščiai, atspindintys laikotarpį po 2003 metų prezidento rinkimų ir jo antrosios kadencijos įvykius.

  Prezidentas V. Adamkus dienoraščius rašo jau kelis dešimtmečius, bet ypač nuosekliai fiksuoti įvykius stengėsi jau tapęs prezidentu. Dienoraščiuose gausu net politologams nežinomų faktų. Šie užrašai skaitytojui leidžia žvilgtelėti į politinių debatų užkulisius ir kartu su Lietuvos prezidentu tarsi dalyvauti pasitarimuose, kuriuose buvo sprendžiamos Lietuvos ir pasaulio politikos problemos.

  Prezidentas ne vien detaliai aprašo įvykius, bet ir juos atvirai vertina, komentuoja, pateikia politikų portretų. Dienoraščių puslapiams jis patiki net ir savo išgyvenimus.

  Šioje knygoje dienoraščiai papildyti V. Adamkaus pastabomis ir mintimis, kilusiomis jam sklaidant savo paskutinės kadencijos užrašus. Taip iš asmeninių prezidento įžvalgų ir minčių susidėlioja Lietuvos politinio gyvenimo panorama. Tai kelionė drauge su prezidentu V. Adamkumi per laiką ir įvykius.

  Leave a Reply