Paskutinės apeigos pdf, epub, mobi

Paskutinės apeigos | Hannah Kent

Atsisiųsti knygą Paskutinės apeigos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 368
 • ISBN ar kodas: 9789955238997


 • Paskutinės apeigos.pdf
  Paskutinės apeigos.epub
  Paskutinės apeigos.mobi


  Paskutinės apeigos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paskutinės apeigos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paskutinės apeigos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paskutinės apeigos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paskutinės apeigos aprašymas

  Aprašymas

  „Paskutinės apeigos“ – paskutinės Islandijoje mirties bausme nuteistos moters gyvenimo istorija. Ją apkaltino mylimojo žmogžudyste ir pasmerkė myriop.

  Atšiaurioje šiaurės Islandijoje 1829 m. Agnes nuteisiama mirties bausme dėl dviejų vyrų žmogžudystės. Laukti nuosprendžio ji nusiunčiama į religingųjų Jonnsonų šeimos namus. Jie, žinoma, su baime ir įtarumu žvelgia į nusikaltėlę ir pasileidėlę moterį ir laikosi nuo jos atokiai. Šeimoje įsivyravusią tylą tik kartais perskrodžia nelaimę pranašaujančių kranklių kranksėjimas.

  Agnes dvasiniu ganytoju paskiriamas dvasininkas Toris. Jis vienintelis bando suprasti nuteistąją ir ją prakalbinti. Agnes pamažu ima pasakoti apie savo skausmingus išgyvenimus – išdavystę, ilgesį ir meilę. Ilgainiui ir atšiaurūs vietiniai susimąsto, ar išties Agnes galėjo pakelti ranką prieš tą, kurį taip besąlygiškai mylėjo?

  Tikra istorija apie paskutinę mirties bausmę Islandijoje paremtas pasakojimas „Paskutinės apeigos“ – sukrečianti istorija. Turtingi išskirtinės Islandijos gamtos aprašymai ir įtraukiantis siužetas nepaliks abejingų.

  2017 m. paskelbta, kad režisierius Luca Guadagnino pagal šį romaną kuria filmą, kuriame pagrindinį vaidmenį atliks žymioji Jennifer Lawrence. „Luca Guadagnino yra meistriškas istorijų pasakotojas, savo filmuose fiksuojantis kiekvieną žmogiškosios sielos niuansą. Negaliu sulaukti, kol jo balsas prabils apie Hannah Kent aprašytą poetišką ir bauginančią istoriją apie Agnes Magnúsdóttir, paskutinę moterį, Islandijoje sulaukusią mirties bausmės“, – pasakojo filmo prodiuserė Allison Shearmur.

  „Niekada neplanavau rašyti istorinių romanų. „Paskutinės apeigos“ atsirado kaip mano susidomėjimas vienu atskiru įvykiu, bet ne kaip degantis noras ištirti visas istorines jo aplinkybes. Tačiau dabar aš jau turiu priklausomybę tyrimams. Užveda galimybė pažinti, kaip kažkada gyveno žmonės, galimybė matyti kas bėgant metams kinta, o kas lieka pastovu“, – pasakoja romano autorė Hannah Kent.

  Vertė Jovita Groblytė-Hazarika

  Naujas autorės romanas „Gerieji žmonės“

  Leave a Reply