Paskutinis elfas pdf, epub, mobi

Paskutinis elfas | Silvana De Mari

Atsisiųsti knygą Paskutinis elfas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Nieko rimto

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 16×23, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786094412028 • Paskutinis elfas.pdf
  Paskutinis elfas.epub
  Paskutinis elfas.mobi


  Paskutinis elfas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paskutinis elfas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paskutinis elfas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paskutinis elfas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paskutinis elfas aprašymas

  Aprašymas

  Kai vanduo užlies žemę,
  Saulė pradings,
  Ateis sutemos ir šaltis.
  Kai paskutinis drakonas ir paskutinis elfas
  Užvers ratą,Susitiks praeitis ir ateitis,
  Ir naujos vasaros saulė patekės danguje.

  Žemėje karaliauja tamsa, šaltis, skurdas ir nuolatiniai lietūs. Žiauraus valdovo engiami žmonės netgi pamiršo, kaip skaityti…

  Našlaitis elfas gyvena pasaulyje, kur tokie kaip jis nekenčiami ir persekiojami. Jis keliauja, tikėdamasis išsigelbėti. Elfas dar nežino, kad galbūt yra paskutinysis iš savo giminės. Ir kol kas nenutuokia, kad visai nėra bejėgis. Kad galbūt iš tiesų turi tiek stebuklingų galių, kad užtektų ir visą pasaulį išgelbėti.

  “Paskutinis elfas” – tai knyga tiems, kurie visada svajojo sutikti drakoną. Ir tiems, kurie kartais jaučiasi šiek tiek vieniši. Žinantiems, kokia svarbi laisvė ir nebijantiems dėl jos kovoti. Vertinantiems vaizduotę ir humorą bei pastebintiems džiugius dalykus net tada, kai sunku ir liūdna. Ir, žinoma, visiems, kurie yra arba kada nors norėjo tapti dideli ir stiprūs.

  Knyga “Paskutinis elfas” apdovanota Italijos H. K. Anderseno premija (2004) ir “Bancarellino“ premija (2005)?

  „Silvana de Mari, regis, surenka visas maginės fantastikos klišes ir apverčia jas jei ne aukštyn kojom, tai bent uodegėlėmis į viršų. Ir ne bet kaip, o jaukiai, švelniai, skoningai. Ir su humoru?.“

  Redaktorė Eglė
  Iš italų kalbos vertė Laura Vilkaitė

  Leave a Reply