Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos pdf, epub, mobi

Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos | Guy Verhofstadt

Atsisiųsti knygą Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Tyto alba

 • Išleidimo metai: 2018
 • Puslapių skaičius: 384
 • ISBN ar kodas: 9786094663017


 • Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos.pdf
  Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos.epub
  Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos.mobi


  Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paskutinis Europos šansas. Idealo paieškos aprašymas

  Aprašymas

  Kas daro mus stipresnius šiandieniniame nuolat kintančiame pasaulyje? Šis klausimas turi tapti visų politinių vizijų leitmotyvu. Pamirškime išankstines nuostatas ir nepagrįstas baimes, nes šis kelias niekur nenuves. Mūsų ambicijos išsaugoti ir stiprinti savo galią rytdienos pasaulyje – štai kas išties svarbu. Federacinė Europa yra vienintelė galimybė.

  Guy Verhofstadt (Gi Verhofstatas) – teisininkas, politikas, buvęs Belgijos ministras pirmininkas, nuo 2009 m. – Europos Parlamento narys, Europos liberalų ir demokratų aljanso pirmininkas.
  Europa išgyvena didžiausią krizę nuo Antrojo pasaulinio karo laikų. Ekonomikos krizė, išplitusi Viduržemio jūros pakrantėje, susilpninusi Graikiją, supriešinusi Šiaurės Europą ir Pietų Europą, teroristų išpuoliai Paryžiuje, Briuselyje ir Nicoje, neslopstanti Rusijos agresija Ukrainoje, pabėgėlių antplūdžiai… Europos Sąjungos negebėjimas susitvarkyti su šiomis problemomis paskatino Didžiąją Britaniją balsuoti už pasitraukimą – ir gali būti, kad jos pavyzdžiu paseks kitos šalys. Tai sustiprintų grėsmes ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Taigi Europa privalo išlikti kiekvieno iš mūsų labui. Vienintelis klausimas – kaip?

  Knygoje „Paskutinis Europos šansas“ Guy Verhofstadtas pateikia esmiškai svarbų modelį šiandienos Europai suprasti. Atskleisdamas dabartinės sistemos absurdiškumą, autorius ne tik kritikuoja Europos Sąjungą, bet ir siūlo savo viziją, kaip būtų galima ją pakeisti. Anot G. Verhofstadto, geriausias sprendimas – Europos federacijos sukūrimas. Federacijos, kuri būtų pakankamai stipri, kad galėtų drauge su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis kurti geresnį ir saugesnį pasaulį.
  „Paskutinis Europos šansas“ – vizionieriška knyga apie Europos ir pasaulio ateitį, apie norą išsaugoti tai, ką turime geriausia.

  Iš olandų kalbos vertė Saulė Rygertaitė

  Leave a Reply