Paukščių stebėjimas pdf, epub, mobi

Paukščių stebėjimas | Remigijus Karpuška

Atsisiųsti knygą Paukščių stebėjimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9789955235071 • Paukščių stebėjimas.pdf
  Paukščių stebėjimas.epub
  Paukščių stebėjimas.mobi


  Paukščių stebėjimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Paukščių stebėjimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Paukščių stebėjimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Paukščių stebėjimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Paukščių stebėjimas aprašymas

  Aprašymas

  “Šios knygos pagrindinė paskirtis yra padėti tiems, kurie susidomėjo paukščių stebėjimu ir bando žengti pirmuosius, dar netvirtus paukščių stebėtojo žingsnius, lydimus dvejonių, svarstymų ir abejonių. Tai savotiškas elementorius, kuris paaiškins, nuo ko ir kaip reikia pradėti stebėti paukščius, ir padės tolygiai tobulėti. Tai pasiūlymai ir patarimai, kuriuos rašau remdamasis savo asmenine patirtimi ir žiniomis, įgytomis bendraujant su pradedančiaisiais paukščių stebėtojais.
  Knyga taip pat bus naudinga mokytojams, organizuojantiems šios krypties užklasinę veiklą, nes iš jos galės pasisemti naujų minčių, o joje pateiktas žinias perteikti besidomintiems vaikams. Į šią knygą nevertėtų numoti ranka ir tiems, kurie laiko save jau pažengusiais paukščių stebėtojais, nes tobulėjimui nėra ribų ir čia tikrai galima rasti jei ne naujos informacijos, tai bent naujų idėjų. Profesionalūs paukščių stebėtojai šią knygą galės rekomenduoti įkyriai klausinėjantiems smalsuoliams. Ir apskritai – ji turėtų būti kiekvienuose namuose, taip pat laisvai prieinama bibliotekose, nes tokio pobūdžio knygų Lietuvoje yra vos keletas, o susidomėjimas mus supančia gamta nuolat auga”. Remigijus Karpuška
  Remigijus Karpuška paukščiais domisi nuo 1991 metų. Yra Lietuvos ornitologų draugijos narys. Autorius dirba su jaunimu, neabejingu aplinkosaugai, pats stebi paukščius ir savo žinias perduoda plačiajai visuomenei.

  Leave a Reply