Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) pdf, epub, mobi

Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) | Shirley Jump, Jessica Hard

Atsisiųsti knygą Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Svajonių knygos

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 11×18, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 320
 • ISBN ar kodas: 9786090300091


 • Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą).pdf
  Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą).epub
  Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą).mobi


  Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pavasari, nusijuok! (2 už 1 kainą) aprašymas

  Aprašymas

  Shirley Jump. Meilės sausainėliai
  Samanta nemano esanti išvaizdi. O štai Flino akimis ji – tikra gražuolė. Visa bėda, kad jam teks sužlugdyti jos verslą. Sunkiu darbu pripažinimą pelnęs žurnalistas nenurims, kol sukurps skandalingą straipsnį apie Samantos kepyklėlę. Tik viskas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir kas čia jam užėjo? Elgiasi kaip koks avigalvis! Nejaugi galvą susuko visur sklandanti Kalėdų dvasia? O gal mielai miestelio kepėjai pavyko suminkštinti jo miesčionišką širdį?

  Jessica Hart. Ak, toji sekretorė
  Ar žinote, kaip būna, kai susipažįsti su pačiu gražiausiu vyru pasaulyje ir pilve ima skraidyti drugeliai? Tai va, kai aš, Vasara Kertisė, pirmąsyk pažvelgiau į savo naująjį bosą Finą Gibsoną, tarsi nužengusį tiesiai iš televizoriaus ekrano, pasijutau taip pat. Iš akių pažiro kibirkštėlės! Turiu susiimti! Finas – gal ir gardus kąsnelis, bet jis visada vėluoja ir yra toks išsiblaškęs… Visiška mano priešingybė! Tačiau šis vyrukas priverčia mane, protingąją Vasarą, pasileisti pedantiškai į kuoduką susuktus plaukus…

  Iš anglų kalbos vertė Laima Juknevičienė/ Agnė Domarkaitė

  Leave a Reply