Pavojingi ryšiai pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Pavojingi ryšiai pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14,2 x 23,4, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 544
 • ISBN ar kodas: 9786094031700 • Pavojingi ryšiai.pdf
  Pavojingi ryšiai.epub
  Pavojingi ryšiai.mobi


  Pavojingi ryšiai pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pavojingi ryšiai pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pavojingi ryšiai knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pavojingi ryšiai pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pavojingi ryšiai aprašymas

  Aprašymas

  Prancūzijos aristokratų žaidimas aistra ir išdavyste virto tris Oskarus ir dar 13 įvairių prestižinių kino apdovanojimų pelniusiu filmu su Michelle Pfeiffer, Johnu Malkovichumi ir Glenn Close pagrindiniuose vaidmenyse.
  Apie smukimą ir ištvirkimą ikirevoliucinėje Prancūzijoje pasakojantis romanas „Pavojingi ryšiai“ yra vienas skandalingiausių ir kontroversiškiausių kūrinių Europos literatūroje.
  Du aristokratai pradeda rafinuotą gundymo ir manipuliacijų žaidimą, kad pagyvintų savo prėską egzistenciją. Markizė de Mertej pakursto vikontą Valmoną suvedžioti nekaltą merginą iš vienuolyno, o pats vikontas sugalvoja pavergti dorą ištekėjusią moterį. Kai cinikų intrigos susipina, o „aukos“ reaguoja ne visai taip, kaip jie tikėjosi, paaiškėja, jog žaidimo pabaiga bus rimtesnė ir žiauresnė, negu abu galėjo įsivaizduoti.

  Leave a Reply