Pažadink mane, kai viskas baigsis pdf, epub, mobi

Pažadink mane, kai viskas baigsis | Robyn Schneider

Atsisiųsti knygą Pažadink mane, kai viskas baigsis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2016
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 336
 • ISBN ar kodas: 9786090124673


 • Pažadink mane, kai viskas baigsis.pdf
  Pažadink mane, kai viskas baigsis.epub
  Pažadink mane, kai viskas baigsis.mobi


  Pažadink mane, kai viskas baigsis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pažadink mane, kai viskas baigsis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pažadink mane, kai viskas baigsis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pažadink mane, kai viskas baigsis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pažadink mane, kai viskas baigsis aprašymas

  Aprašymas

  Dėl mūsų likimo ir žvaigždės kaltos“ (John Green) gerbėjams nauja knyga.

  “Pažadink mane, kai viskas baigsis” – tai pasakojimas apie meilę iki mirties… Tik knygos herojams šie žodžiai įgyja tiesioginę ir lemtingą prasmę, nes jie gyvena ir myli nežinodami savo likimo.

  “Pažadink mane, kai viskas baigsis” – tai knyga apie paauglius, kurie išplėšti iš įprasto gyvenimo ir suvažiavę į uždarą sanatoriją. Joje bandoma padėti sergantiems vaistams atsparia tuberkuliozės forma. Gydo tik griežta dienotvarkė, vanduo, pasivaikščiojimai gryname ore ir pagal išgales sportas. Dar geras maistas. Iš sanatorijos tiktai du keliai – į gyvenimą (jei pavyksta pasveikti!) arba į mirtį.

  Nors aplinkui tvyro gąsdinanti nežinomybė dėl ateities, pagrindiniai veikėjai Seidė ir Leinas džiaugiasi gyvenimu ir išnaudoja kiekvieną akimirką. Jų noras gyventi stipresnis už mirtį ir baimes. Seidė ir Leinas įsimyli vienas kitą ir patiria svaiginančius jausmus.

  Ar šie negailestingo likimo nuskriausti jaunuoliai sulauks vaisto, išgelbėsiančio jų trapias gyvybes? Ir ar likimas leis jiems būti kartu?

  Iš anglų k. vertė Aurelija Jucytė

  Leave a Reply