Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija pdf, epub, mobi

Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija | Sud. Mindaugas Paknys

Atsisiųsti knygą Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Lietuvos kultūros tyrimų institutas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 18×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 376
 • ISBN ar kodas: 9789955868675


 • Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija.pdf
  Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija.epub
  Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija.mobi


  Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija aprašymas

  Aprašymas

  Straipsnių rinktinę “Pažaislio vienuolyno 350 metų istorija” sudaro įvadas ir 11 mokslinių straipsnių. Juose pateikiami atsakymai į įvairius klausimus, tiek nagrinėjant meninę Pažaislio specifiką, tiek aptariant skirtingas vienuolijas (kamaldulius ar Šv. Kazimiero kongregacijos seseris).
  Straipsniuose pirmą kartą taip plačiai pristatoma stiuko lipdytojo Giovanni Maria Merli biografija ir meninė veikla Pažaislyje, itin išsamus straipsnis apie marmuro ir smiltainio užsakymus dekoruojant Pažaislį.

  Naujas Pažaislio pažinimo sferas atveria straipsniai apie kamaldulių vienuolyno bibliotekos likimą ar kamaldulių naujokų priėmimo į vienuolyną tvarką. Knyga gausiai iliustruota, pateiktos straipsnių santraukos anglų ar lietuvių kalbomis (jei straipsnis užsienio kalba).

  Leave a Reply