Pažinkime Lietuvos gyvūnus pdf, epub, mobi


Atsisiųsti knygą Pažinkime Lietuvos gyvūnus pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: Kieti viršelaii
 • Puslapių skaičius: 168
 • ISBN ar kodas: 9786090101742 • Pažinkime Lietuvos gyvūnus.pdf
  Pažinkime Lietuvos gyvūnus.epub
  Pažinkime Lietuvos gyvūnus.mobi


  Pažinkime Lietuvos gyvūnus pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pažinkime Lietuvos gyvūnus pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pažinkime Lietuvos gyvūnus knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pažinkime Lietuvos gyvūnus pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pažinkime Lietuvos gyvūnus aprašymas

  Aprašymas

  Gamtininkas Selemonas Paltanavičius visiems mažiesiems gyvūnų mylėtojams ir visiems, norintiems pažinti lietuviškąjį gyvūnijos pasaulį, dovanoja nuostabiai iliustruotą knygą „Pažinkime Lietuvos gyvūnus“ .
  Lietuvoje gyvena daugybė įdomių vabzdžių, varliagyvių, roplių, žuvų, žinduolių, paukščių, bet ar vaikučiai juos pažįsta? O ką miesto vaikas žino apie naminius gyvūnus? Garsus Lietuvos gamtininkas Selemonas Paltanavičius apie gyvūnus žino labai daug ir mielai dalijasi patirtim.
  Knygelė gausiai iliustruota puikiomis nuotraukomis ir nuotaikingais piešinėliais, trumpi pasakojimai apie gyvūnus ne tik su jais supažindina, bet ir išmoko atpažinti miške, sode, kaime, parke ar kieme. Na, o kad ši pažintinė kelionė neprailgtų, joje vaikus lydės geri bičiuliai – Paulius ir Sigutė.
  Vaikai knygelėje ras mįslių, patarlių, žaidimų, taip pat patarimų, kaip bitutėms įrengti girdyklą ar iš senos pirštinės pasiūti mielą arkliuką.
  Gyvūnai – mūsų bičiuliai. Pažinkime juos ir draugaukime!

  Leave a Reply