Pediatrija, 1 dalis pdf, epub, mobi

Pediatrija, 1 dalis | Sud. Rimantas Kėvalas

Atsisiųsti knygą Pediatrija, 1 dalis pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Vitae litera

 • Išleidimo metai: 2017
 • Formatas: 22×28, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 312
 • ISBN ar kodas: 9786094543227


 • Pediatrija, 1 dalis.pdf
  Pediatrija, 1 dalis.epub
  Pediatrija, 1 dalis.mobi


  Pediatrija, 1 dalis pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pediatrija, 1 dalis pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pediatrija, 1 dalis knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pediatrija, 1 dalis pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pediatrija, 1 dalis aprašymas

  Aprašymas

  Šis vadovėlis “Pediatrija”– gausaus Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės, Kauno Klinikų praktikos specialistų, mokslininkų ir pedagogų bendro darbo rezultatas. Šių dienų galimybės gauti naujausią informaciją yra neribotos. Kartais medikas pasiklysta medicininės informacijos lavinoje, o teisingą sprendimą reikia priimti čia ir dabar. Praktikos gydytojui, kokioje grandyje jis bedirbtų, labai pravartu „po ranka” turėti lengvai prieinamą ir randamą informaciją.

  Vadovėlyje “Pediatrija” išdėstomos pagrindinės vaikų sveikatos problemos 17-oje skirtingų vaikų sveikatos priežiūros sričių, su kuriomis tenka susidurti bet kurios specialybės gydytojui, teikiančiam sveikatos priežiūros paslaugas ir vaikams.

  Vadovėlio “Pediatrija” turinys parengtas orientuojantis į šeimos gydytojo ir pediatro kasdienius poreikius, tačiau neabejoju, kad ši informacija bus aktuali ir naudinga bet kurios kitos medicinos specialybės darbuotojams, dirbantiems ir vaikų sveikatos priežiūros srityje, taip pat medicinos studentams, studijuojant vaikų sveikatos problemas.

  Leave a Reply