Pėdų refleksoterapija pdf, epub, mobi

Pėdų refleksoterapija | Hanne Marquardt

Atsisiųsti knygą Pėdų refleksoterapija pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Avicena

 • Išleidimo metai: 2006
 • Formatas: 17×25, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 204
 • ISBN ar kodas: 9955-598-04-2


 • Pėdų refleksoterapija.pdf
  Pėdų refleksoterapija.epub
  Pėdų refleksoterapija.mobi


  Pėdų refleksoterapija pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pėdų refleksoterapija pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pėdų refleksoterapija knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pėdų refleksoterapija pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pėdų refleksoterapija aprašymas

  Aprašymas

  Gydymas per pėdų refleksines zonas žinomas Europoje daugiau nei 40 metų.

  Šiame praktiniame vadove “Pėdų refleksoterapija”, kuris kartu yra ir oficialus specialistų rengimo kursų vadovėlis, leidžiamas jau penktą kartą, išdėstyta asmeninė žinomos autorės patirtis. Autorė, kaip savaime aiškiu dalyku, vadovaujasi nuostata, kad pėdų refleksoterapijos dėmesio centre yra viasas žmogus; tai ypač pagyvina dėstymą.

  Knygoje aprašomas seniausias ir labiausiai paplitęs ligų gydymas pėdų refleksoterapijos būdu. Praktiniame vadove aiškiai ir suprantamai pavaizduotos zonų grupės, sąėmio technika, pasiruošimas gydymui, praktinis darbas su ligoniais, taip pat pateikiami gydymo pavyzdžiai.

  Dailūs ranka spalvinti pėdų refleksinių zonų piešiainiai, per dešimtmečius praktiškai išbandyti gydymo būdai ir daugybė aktualių naujovių išsamiai supažindina skaitytoją su šiuo metodu.

  Šis knygos leidimas yra papildytas naujais gydymo pavyzdžiais. Be to, paskutinio dešimtmečio praktinė patirtis paskatino gydant kai kurias ligas kitaip dozuoti gydomąjį poveikį. Įdėtas ir vienas naujas skyrius – apie tai, ką gydytojas gali padaryti ištikus netikėtai emocinei reakcijai.

  Skiriama refleksoterapeutams, masažistams, visiems tiems, kurie domisi šiuo gydymo metodu.

  Hanne Marquardt (g.1933) 1951-1954 m. Anglijoje mokėsi medicinos sesers darbo. 1955 m. išlaikė valstybinį egzaminą masažistės kvalifikacijai gauti. 1956-1957 m. dėstė Bopardo prie Reino masažuotojų kursuose. 1958 m. gavo kvėpavimo terapeutės, 1961 m. – chiropraktikės diplomą. Iki 1967 m. nuosavame kabinete kaupė pėdų refleksoterapijos patirtį. Nuo 1970 m. intensyviai rengia medikus terapeutus Kenigsfeldo-Burgbergo centriniuose kursuose. Nuo 1980 m. įsteigė jau 14 savarankiškų mokymo centrų, kuriuose dėstoma pėdų refleksoterapija; dabar jų yra ir Vokietijoje, ir užsienyje.

  Leave a Reply