Pelėda medžioja naktį pdf, epub, mobi

Pelėda medžioja naktį | Samuel Bjork

Atsisiųsti knygą Pelėda medžioja naktį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Alma littera

 • Išleidimo metai: 2019
 • Formatas: 14×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 432
 • ISBN ar kodas: 9786090136607


 • Pelėda medžioja naktį.pdf
  Pelėda medžioja naktį.epub
  Pelėda medžioja naktį.mobi


  Pelėda medžioja naktį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pelėda medžioja naktį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pelėda medžioja naktį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pelėda medžioja naktį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pelėda medžioja naktį aprašymas

  Aprašymas

  Antrasis Samuel Bjork detektyvas „Pelėda medžioja naktį“ narplioja paslaptingą merginos nužudymą, už kurio slypi mįslingo kulto šešėlis.

  Miške randamas iš vaikų namų pabėgusios jaunos merginos kūnas. Policija sureaguoja iškart, tačiau tai, ką jie randa nusikaltimo vietoje, šiurpina net ir visko mačiusius tyrėjus. Sunerimti tikrai yra dėl ko. Kūnas teatrališkai guli plunksnų patale.

  Bylai vadovauti imasi detektyvas Holgeris Munkas, tačiau jo komanda nepilna. Joje trūksta stipriausios grandies – detektyvė Mija Kruger vis dar neatsigauna po sesers mirties ir vis giliau klimpsta į alkoholio ir vaistų liūną. Tačiau jos bosas labiau linkęs vertinti rezultatus, o ne taisykles, todėl daro viską, kad Mija prisijungtų prie bylos tyrimo.

  Mija – puiki tyrėja, dėl savo intelekto ir empatijos galinti įsijausti tiek į nusikaltėlio, tiek į aukos vaidmenį. Kokią bylą betirtų, ji pirmiausia įsigilina į smulkiausias, iš pirmo žvilgsnio nepastebimas detales. Munkas supranta, kad šios sudėtingos bylos neišspręs be jos pagalbos.

  Munkas dar policijos akademijoje pastebėjo Mijos talentą ir pakvietė ją dirbti į jo vadovaujamą žmogžudysčių tyrimo skyrių. Jis ir pats ne be nuodėmės – jis tebemyli buvusią žmoną ir negali sau atleisti, kad skyrė šeimai per mažai dėmesio. Dėl šios priežasties emocinę krizę išgyvenanti jo duktė Miriam taip pat gali tapti paslaptingų organizacijų taikiniu…

  „Pelėda medžioja naktį“ – antroji serijos knyga, kurioje skaitytojai dar išsamiau susipažins su pagrindiniais veikėjais, jų išgyvenimais ir paslaptimis. Jie ne tik sieks išspręsti sudėtingą žmogžudystės bylą ir sustabdyti žudiką, bet ir patys dorosis su savo asmeninio gyvenimo iššūkiais.

  Samuel Bjork teigia, kad romano idėja jam kilo po akių operacijos. Po jos jis kurį laiką privalėjo gulėti ant sofos. Per tą laiką vyras žiūrėjo keisčiausius dokumentinius filmus. Vienas iš jų pasakojo apie keistą Australijos kultą „Šeima“, kuriai būdamas vaikas priklausė ir garsusis „WikiLeaks“ įkūrėjas Julianas Assange’as. Jį sužavėjo istorija apie kulto aplinkoje praleistą vaikystę.

  „Šio kruopštaus pasakojimo įtampa auga lyg ant mielių. Bjorko istorijai reikalingų niuansų suteikia puikūs veikėjų portretai.“
  Publisher’s Weekly

  „Šis įtemptas romanas prikaustys skaitytojus nuo pat pirmo žodžio iki paskutiniųjų puslapių – tai šviežio oro gūsis perpildytoje Skandinavijos kriminalinių romanų rinkoje. Jo Nesbo gerbėjai tikrai mėgausis netobulų, bet simpatiškų veikėjų kompanija.“
  Library Journal

  Iš norvegų kalbos vertė Vikorija Gercmanienė

  Leave a Reply