Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas pdf, epub, mobi

Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas | Kathryn Lasky

Atsisiųsti knygą Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuoliukas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 14×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 272
 • ISBN ar kodas: 9786094033575 • Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas.pdf
  Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas.epub
  Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas.mobi


  Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pelėdų karalystės sargai. Sukrėtimas aprašymas

  Aprašymas

  Soreno sesuo Eglantina apimta paslaptingo sapno kerų. Ji vis daugiau laiko praleidžia su naujoke Rusve, pamiršusi geriausią savo draugę Raktažolę. Kai pelėdžiukės keistas elgesys Sorenui ima kelti įtarimų, ji dingsta, ir sapnai virsta siaubingu košmaru, keliančiu visiems mirtiną pavojų. Sorenas vadovauja būriui, pakilusiam gelbėti Eglantinos. Taip atokioje ir paslaptingoje Snapijoje prasideda naujas mūšis su Grynakraujais. O įsismarkavęs miško gaisras virsta spąstais gelbėtojams ir… įžiebia viltį nugalėti.

  Įsitaisiusi mamos rūpestingai paklotame samanų ir švelniausių pūkų patale mieguistu balsu suniurnėjo: – Mama, netrukus mane pažadink, gerai? Jei laiku nesugrįšiu, susilauksiu nemalonumų. Gal tau visa tai tėra legenda, bet man – tikrovė. – Žinoma, brangiausioji. Daugeliui toji tikrovė pernelyg jau tikra. Vos tik Eglantina užsimerkė, drevės tamsą it išgaląsti ašmenys perskrodė šviesos tvyksnis. Ant šakos šalimais nutūpė didžiulė liepsnotoji pelėda, kurios veidą dengė mėnesienoje žybčiojanti metalinė kaukė…

  Apie autorę
  Indianapolio prerijose, tik ne namelyje, o dvare, 1944 m. gimusi Kathryn Lasky – garsi ir ne kartą kritikų įvertinta autorė. Daugiau kaip šimtą knygų vaikams ir suaugusiems parašiusi K. Lasky seniai domėjosi pelėdomis bei ketino išleisti apie jas pažintinę knygą, bet vėliau persigalvojo ir leido pelėdoms pačioms „papasakoti“ savo legendą. Jaudinanti istorija vos tilpo į 15 knygų. Warner Bros 2010 m. sukūrė 3D animacinį filmą apie pelėdžiuko Soreno nuotykius.

  Leave a Reply