Pepė Ilgakojinė pdf, epub, mobi

Pepė Ilgakojinė | Astrid Lindgren

Atsisiųsti knygą Pepė Ilgakojinė pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Margi raštai

 • Išleidimo metai: 1997
 • Formatas: 17×24, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 243
 • ISBN ar kodas: 9986-09-135-7 • Pepė Ilgakojinė.pdf
  Pepė Ilgakojinė.epub
  Pepė Ilgakojinė.mobi


  Pepė Ilgakojinė pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pepė Ilgakojinė pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pepė Ilgakojinė knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pepė Ilgakojinė pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pepė Ilgakojinė aprašymas

  Aprašymas

  “Pepė Ilgakojinė” – tai knyga apie didžiausią pasaulyje pramuštgalvę Pepę Ilgakojinę ir jos nepakartojamus nuotykius kartu su savo draugais Tomiu ir Anika.

  Milijonai mūsų planetos vaikų su įstabiu legendinės švedų vaikų rašytojos Astridos Lindgren kūrybos pasauliu susipažįsta skaitydami pasakojimus apie Pepę Ilgakojinę. Pirmąkart išleista daugiau kaip prieš šešiasdešimt metų, „Pepė Ilgakojinė“ netrukus tapo visų laikų mėgstamiausia vaikų knyga, ji išversta į 58 kalbas ir kartu su kitais šlovę pelniusiais rašytojos kūriniais tebedžiugina viso pasaulio vaikus ir suaugusiuosius.

  Iš švedų kalbos vertė Eugenija Stravinskienė

  Leave a Reply