Per fenomenologiją į dzenbudizmą pdf, epub, mobi

Per fenomenologiją į dzenbudizmą | Algis Mickūnas

Atsisiųsti knygą Per fenomenologiją į dzenbudizmą pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 15×22, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 183
 • ISBN ar kodas: 978995523617


 • Per fenomenologiją į dzenbudizmą.pdf
  Per fenomenologiją į dzenbudizmą.epub
  Per fenomenologiją į dzenbudizmą.mobi


  Per fenomenologiją į dzenbudizmą pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Per fenomenologiją į dzenbudizmą pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Per fenomenologiją į dzenbudizmą knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Per fenomenologiją į dzenbudizmą pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Per fenomenologiją į dzenbudizmą aprašymas

  Aprašymas

  Be pozicijos ir padėties, tirpdantis kiekvieną pastangą išlaikyti savo vienovę, palengvėle skęstantis, sapnuoju save lyg atsibudusį ir suvokiu beribį kosmoso plūdimą, plūstantį per tą sensualią žaizdą, kuri kadaise buvo mano pastovus aš. Suvokiu garsus, kvapus, lytėjimus, jausmus, besiliejančius į tą atvirą žaizdą – be manęs.

  “Prieš daugelį metų studentiškuose akademinės Baltų lankų stovyklos konspektuose pasižymėjau: „Algis Mickūnas – Husserlio anūkas svečiuose pas Budą.“ Pamenu, kaip mes, jaunieji semiotikai, filosofai ir literatūrologai, išauklėti pagal griežtas akademinės hierarchijos tradicijas, akis išpūtę žiūrėdavome į šį šokantį, beribį, kosminį, transatlantinį žmogų, tuo metu dar sunkiai suprasdami jo vingrią fenomenologinę kalbą, bet neišvengiamai užsikrėsdami jo asmenybės žavesiu ir, sakyčiau, ne tiek pačios verbalikos, kiek jos gyvu pulsavimu perduodamais turiniais. Tada net nujausti negalėjau, kad kada nors šis filosofijos Šokėjas vesis mane vertėjos teisėmis per tuos du jau tada keista pora pasirodžiusius ir, regis, tokius skirtingus pasaulius – fenomenologiją ir dzenbudizmą, ir išves į bekalbę plotmę, kur nebėra nei autoriaus, nei vertėjo, nei Budos, nei Husserlio, nei laiko, nei amžinybės, kur pulsuoja grynoji, kosminė patirtis, savo plūstančioje srovėje nuskandinanti visas tapatybes.
  Mickūno tekstai yra filosofinė poezija, vietomis bangų mūšą primenantis aštrus avangardas, vietomis liūliuojanti švelni lyrika. Iš tiesų nedaug turime filosofų, kurie būtų tuo, ką jie sako – Mickūnas šiuo atveju yra išimtis.”
  Dalia Kaladinskienė

  Leave a Reply