Perkūno karys. Afganistanas pdf, epub, mobi

Perkūno karys. Afganistanas | Albertas Dusevičius

Atsisiųsti knygą Perkūno karys. Afganistanas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2011
 • Formatas: 14×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 160
 • ISBN ar kodas: 9786094370885


 • Perkūno karys. Afganistanas.pdf
  Perkūno karys. Afganistanas.epub
  Perkūno karys. Afganistanas.mobi


  Perkūno karys. Afganistanas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Perkūno karys. Afganistanas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Perkūno karys. Afganistanas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Perkūno karys. Afganistanas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Perkūno karys. Afganistanas aprašymas

  Aprašymas

  Antroje knygoje “Perkūno karys. Afganistanas” (pirmoji – “Perkūno karys”) Bartas, jau atsidūręs Afganistane, patiria, jog karo dievo PRAKEIKSMAS yra amžina ir nesunaikinama informacija.

  Panašiomis aplinkybėmis, kai Goro provincijos karo vadas Habibas atakuoja lietuvių koloną netoli Džiam minareto, kapitonas vėl nubloškiamas į kitų karių, gyvenusių antikinėje Makedonijoje ir senovės Lietuvoje, gyvenimus. Kaip ir pirmoje dalyje, Bartas kiekviename žingsnyje turi rinktis tarp Moters Idėjos bei Karo Idėjos ir stengtis įminti PRAKEIKSMĄ. Šįkart tai yra dar sunkesnė užduotis, nes jo žetonas su PRAKEIKSMO RAKTU liko požemyje po Džiam minaretu ir eina iš rankų į rankas. Sugundyti arabų profesoriaus Nasir Al Saladino pažadėto didelio atlygio, į Barto ir jo atpažinimo žetono medžioklę įsitraukia keli Goro provincijos karo vadai. Grėsmė iškilo ir pačiai lietuvių stovyklai Čagčarane, kurią šturmuoti, ieškodami kapitono žetono, rengiasi vietos genčių vyrai. Ne paskutinį vaidmenį atlieka ir amerikiečių slaptosios tarnybos atstovo bandymai „apsaugoti“ lietuvių kapitoną bei gauti jo atpažinimo žetoną…

  Leave a Reply