Persekiotojas pdf, epub, mobi

Persekiotojas | Lars Kepler

Atsisiųsti knygą Persekiotojas pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuolys

 • Išleidimo metai: 2015
 • Formatas: 14×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 608
 • ISBN ar kodas: 9786094039614


 • Persekiotojas.pdf
  Persekiotojas.epub
  Persekiotojas.mobi


  Persekiotojas pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Persekiotojas pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Persekiotojas knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Persekiotojas pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Persekiotojas aprašymas

  Aprašymas

  “Persekiotojas” – penktoji knyga apie komisarą Joną Liną pagerino visus populiarumo rekordus ir tapo geriausiai parduodama 2014 metų knyga!

  Policija gauna trumpą filmuką. Žmogus su kamera iš sodo slapta filmuoja moterį už lango. Kitą dieną ji randama žiauriai subadyta peiliu. Policija gauna antrą filmuką, bet nustatyti, kokia moteris nufilmuota jame, kol neįvyko nelaimė, nėra jokių galimybių. Aišku tik, kad veikia serijinis žudikas.

  Nelaimingos nužudytosios moters vyrą taip sukrečia žmogžudystė, kad jis ištiktas šoko sutvarko visus namus ir paguldo žmoną į lovą. Galbūt jis rado ką nors labai svarbaus, bet nelaimėlio būklė kliudo policijai jį apklausti. Pagelbėti kviečiamas talentingas psichiatras ir hipnotizuotojas Erikas Marija Barkas, tačiau tai, ką vyras papasakoja, verčia gydytoją meluoti policijai…

  “Persekiotojas” – nepaprastai įtraukianti knyga. Pasak Larso Keplerio (o tiksliau, Alexanderio ir Alexandros Ahndorilų dueto), detektyvinis romanas pavykęs tik tada, kai jis skaitytojui sukelia atjautą. Atjautą ne tik aukoms ir tyrėjams, bet ir kitiems personažams.

  Jei emocinio prieraišumo lygmuo lemia kūrinio kokybę, tai Persekiotojas yra puikus gero detektyvo pavyzdys. Tik nepatartume jo skaityti, jei esate vieni namuose su didžiuliais langais be užuolaidų kur nors tyrlaukiuose…

  Iš švedų kalbos vertė Virginija Jurgaitytė

  Leave a Reply