Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga pdf, epub, mobi

Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga | Rick Riordan

Atsisiųsti knygą Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Obuoliukas

 • Išleidimo metai: 2012
 • Formatas: 13×21, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 592
 • ISBN ar kodas: 9786094033636


 • Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga.pdf
  Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga.epub
  Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga.mobi


  Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Persis Džeksonas ir Olimpo dievai. Labirinto mūšis. Ketvirta knyga aprašymas

  Aprašymas

  Ketvirtoji knygų serijos “Persis Džeksonas ir Olimpo dievai” knyga.

  Karas tarp titanų ir olimpiečių tęsiasi, o jo sūkuryje – keturiolikmetis niujorkietis Persis Džeksonas, kuris tik visai neseniai sužinojo, kad yra mirtingosios ir dievo Poseidono sūnus! Olimpo dievai XXI amžiuje? Ar tai įmanoma?! Persis ir kiti jo draugai pusdieviai jau spėjo įsitikinti, jog tai ne mitas, nes už kiekvieno kampo tyko monstrai ir neramu net apsaugotoje stovykloje. Skaitykite ketvirtą neįtikėtino populiarumo susilaukusios sagos dalį ir ruoškitės lemiamam mūšiui!

  Piktojo titanų valdovo Krono armija nusitaikiusi į pusdievių stovyklą. Jie Kalifornijoje, o stovykla – Niujorke. Įprastomis priemonėmis pervežti monstrus per JAV nėra paprasta, todėl šis nutaria pasinaudoti senovės graikų labirintu, kuris persikėlė su Vakarų civilizacija ir dabar plyti po valstijomis. Persiui ir jo draugams tenka leistis į tą nuolat kintantį, paslaptingą ir pavojingą tunelių raizgalyną, kad anksčiau už Luką surastų požemio kūrėją Dedalą ir paimtų vienintelį daiktą, galintį pervesti per labirintą – Ariadnės siūlą. Be jo titanai ilgai klaidžioja painiais koridoriais su angomis keisčiausiose šalies vietose, o pusdieviai su tikraisiais dievais spėja pasiruošti. Laimė, Persis kasdien vis labiau pasitiki savo galiomis ir pagalba ateina iš ten, kur jos visai nelaukia…

  Leave a Reply