Pėsčiomis aplink pasaulį pdf, epub, mobi

Pėsčiomis aplink pasaulį | Jean Beliveau

Atsisiųsti knygą Pėsčiomis aplink pasaulį pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Eugrimas

 • Išleidimo metai: 2014
 • Formatas: 15×21, kieti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 280
 • ISBN ar kodas: 9786094372797


 • Pėsčiomis aplink pasaulį.pdf
  Pėsčiomis aplink pasaulį.epub
  Pėsčiomis aplink pasaulį.mobi


  Pėsčiomis aplink pasaulį pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą Pėsčiomis aplink pasaulį pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai Pėsčiomis aplink pasaulį knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą Pėsčiomis aplink pasaulį pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos Pėsčiomis aplink pasaulį aprašymas

  Aprašymas

  4 poros sunešiotų batų…
  75 500 nueitų kilometrų…
  11 metų kelyje…

  Šie įspūdingi skaičiai mena neįtikėtino pasiryžimo ir valios pastangų pareikalavusią kanadiečio Jeano Béliveau kelionę aplink pasaulį. Savo kojomis išraižęs šešis žemynus, keliautojas knygoje „Pėsčiomis aplink pasaulį” dalijasi kvapą gniaužiančia istorija.

  Neregėtose vietovėse, nepažįstamuose veiduose, neatrastose kultūrose, netikėtuose nuotykiuose atsiskleidžia tikroji sau mesto iššūkio prasmė. Gyvenimas – tai ne tik judėjimas iš taško A į tašką B, bet kartu ir nuolatinė kelionė į save. Gilus ir nuoširdus keliautojo pasakojimas prieš akis atveria nuostabią žmogaus vidinę transformaciją, savęs ieškojimus ir netikėtas patirtis, kurios leidžia pajusti, ką reiškia iš tiesų gyventi.

  Iš prancūzų kalbos vertė Leonas Ramutis Tamošiūnas

  Leave a Reply