pienas su medum pdf, epub, mobi

pienas su medum | Rupi Kaur

Atsisiųsti knygą pienas su medum pdf, epub, mobi

Leidėjas:
Baltos lankos

 • Išleidimo metai: 2018
 • Formatas: 13×20, minkšti viršeliai
 • Puslapių skaičius: 208
 • ISBN ar kodas: 9786094791178


 • pienas su medum.pdf
  pienas su medum.epub
  pienas su medum.mobi


  pienas su medum pdf, epub, mobi

  Atsisiųskite knygą pienas su medum pdf, epub arba mobi formatu. Atsisiųskite tūkstančius elektroninių knygų epub, mobi, pdf formatu nemokamai ir be registracijos mūsų svetainėje. Mūsų svetainė yra nemokama dienoraštis, leidžiantis parsisiųsti nemokamų pdf knygų, epubų knygų, mobi knygų. Paprastai pienas su medum knyga kainuoja 10,00 eurų. Čia galite nemokamai atsisiųsti nemokamą pienas su medum pdf, mobi, epub formatu.

  Trumpas knygos pienas su medum aprašymas

  Aprašymas

  Indų kilmės kanadietės poetės, iliustratorės ir menininkės Rupi Kaur poezijos ir prozos tekstų knyga „pienas su medumi“ užkariavo pasaulį ir tapo New York Times bestseleriu. Aktualiausiomis šiuolaikinei moteriai temomis kalbanti jauna autorė rašo atvirai ir išmintingai.

  “pienas su medumi“ – tai poezijos ir prozos tekstų rinkinys apie išgyvenimą. Apie patirtą smurtą, išnaudojimą, meilę, praradimą ir moteriškumą.

  Knyga padalyta į keturis skyrius ir kiekvienas turi skirtingą tikslą, kiekvienas skyrius padeda įveikti skirtingą skausmą, skirtingą širdgėlą. „pienas su medumi“ vedasi skaitytoją į kelionę po skaudžiausias gyvenimo akimirkas ir parodo jų grožį. Nes grožis yra visur, jei tik nori jį matyti.

  Knygą „pienas su medumi“ Rupi Kaur išleido pati 2014 metais. Šis leidimas netruko tapti bestseleriu Šiaurės Amerikoje. Populiarumas tarp paprastų žmonių greitai pritraukė leidėjų dėmesį ir knyga 2015 metais buvo perleista. Šiuo metu jau parduota daugiau nei 1,5 mln. egzempliorių, knyga jau išversta į daugiau nei 30 kalbų. Tai populiariausia 2017 metų poezijos knyga Didžiojoje Britanijoje. O knygos autorė turi gerbėjų visame pasaulyje, socialiniuose tinkluose ją seka šimtai tūkstančių žmonių.

  „Apie meilę, praradimus ir gijimą kalbanti knyga „Pienas su medumi“ randa ryšį su kiekvienu skaitytoju“.
  Business Insider

  „24 metų Rupi Kaur jau vadinama savo kartos balsu“.
  USA Today

  „Rupi Kaur pirmoji knyga „Pienas su medumi“ yra poezijos rinkinys, kurį kiekviena moteris turi turėti ant savo naktinio ar kavos stalelio. Nuoširdūs ir gražūs eilėraščiai, lydimi pačios autorės iliustracijų, yra tarsi kasdienės kolektyvinės šiuolaikinių moterų patirtys“.
  Erin Spencer, Huffington Post

  Rupi Kaur (g. 1992 m.) – rašytoja, poetė, iliustratorė ir poezijos skaitymų autorė. Indų kilmės kūrėja gimė ir užaugo Kanadoje, piešti pradėjo būdama penkerių, kai mama padavė jai teptuką ir pasakė – išliek visą savo širdį. Baigusi retorikos studijas ji išleido savo pirmąją knygą „Pienas su medumi“, kuri pelnė autorei pasaulinę šlovę, šiuo metu jau išleista ir antroji R. Kaur knyga „The sun and her flowers“, kur ji tęsia meilės, skausmo, moteriškumo, migracijos ir revoliucijos temas. Ši knyga taip pat jau tapo pasauliniu bestseleriu. Autorė mielai keliauja po pasaulį ir rengia poezijos skaitymus.

  Vertė Gabrielė Gailiūtė-Bernotienė

  Leave a Reply